2733
2734
عنوان

واکسن انفولانزا

| مشاهده متن کامل بحث + 11394 بازدید | 68 پست
بهتر اگر نرسه چون این جنایت علیه بشر هست ،البته اگر این فیلمی برای فروش بیشتر نباشه که توسط مافیای و ...

اخه میدونی جالبیش کجاست امسال که واکسن انفولانزا کمه از این مقاله ها من زیاد دیدم پارسال خبری نبود😁😁😁😁

وقتی میخاستم عضو شم هر اسمی میزدم قبول نمیکرد دخترمم شدیدا مریض بود و بدنش عفونت کرده بود منم  حرصم گرفت این اسمو گذاشتم منتظر بودم دوباره قبول نکنه که از شانسم قبول کرد. گفتم بنویسم همه در جریان باشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه منظورتون هر ویروسیه پس شما اصلا از کرونا نمیترسید وراحت تو جامعه رفت و امد میکنین چون اونم یه نو ...

بله من از کرونا نمیترسم اصلا چرا باید بترسم،بله در جامعه ازادانه حرکت نمیکنم ولی نمیترسم،در ضمن کرونا عمدتا زکام نمیده

اخه میدونی جالبیش کجاست امسال که واکسن انفولانزا کمه از این مقاله ها من زیاد دیدم پارسال خبری نبود😁 ...

پارسال همچین حجمه ای برای فروش زوری واکسن وارداتی بود؟جالبه که خود متخصصان عفونی هم واکسن انفولانزا رو به خاطر عوارضش توصیه نمیکنن

2731
بله من از کرونا نمیترسم اصلا چرا باید بترسم،بله در جامعه ازادانه حرکت نمیکنم ولی نمیترسم،در ضمن کرون ...

اگه ازادانه نمیرین یعنی میترسین

انفولانزا ادم را ممکنه تا دم مرگ یا حتی خود مرگ برسونه(خودم گرفتم که میگم)ولی سرماخوردگی نه. به هرحال من چیزیو که ازش مطمئن نباشم پخش نمیکنم چون حق الناسه من خودم میتونم یه مقاله برعکس این براتون درست کنم و پخش کنم شما میتونی درست یا غلط بودنشو تشخیص بدی؟؟؟؟

وقتی میخاستم عضو شم هر اسمی میزدم قبول نمیکرد دخترمم شدیدا مریض بود و بدنش عفونت کرده بود منم  حرصم گرفت این اسمو گذاشتم منتظر بودم دوباره قبول نکنه که از شانسم قبول کرد. گفتم بنویسم همه در جریان باشن
شرایط غیر عادی کرونا چه ربطی به انفولانزا داره؟اصلا مگه ویروس کرونا با انفولانزا یکیه که ما باید یه ...

آنفولانزا بدن رو خیلی ضعیف میکنه

اوناییکه سیستم ایمنی ضعیفی دارن دیگه سالی یکی دوبار رو آنفولانزا میگیرن

وقتی بدن در اثر ابتلا به آنفولانزا ضعیفذشده باشه دیگه بعید بتونه در برابر کرونا دوام بیاره

مدام میگن خودتونو تقویت کنید رژیم نگیرید خوابتون کامل باشه

اینا هیچکدوم جلوی ابتلا به کرونا رو نمیگیره

اما باعث میشه اگه کرونا گرفتیم بدن قوی تری داشته باشیم

به نظرم قبل از گرفتن واکسن بهتره با یه پزشک مطمئن مشورت کنیم

البته من آدم معتقدی هستم نه اینکه فکر کنید با احادیث مشکلی داشته باشم

نه فرمایشاتشون کاملا درسته

اما خب ویروس L1وH1 باسرماخوردگی که اون زمان بوده کاملا متفاوته

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑

🥇اروپا علیه ماسک و واکسن کرونا به پا خواست!

تظاهر کنندگان: کرونا کار بیل گیتس است

⭕️ صدها هزار نفر در آلمان و انگلستان و دیگر کشورهای اروپایی علیه بیل گیتس و توطئه کرونایی برای اشغال سایبری کشورها قیام کرده‌اند.

🔗 http://u.subz.ir/zyl

پارسال همچین حجمه ای برای فروش زوری واکسن وارداتی بود؟جالبه که خود متخصصان عفونی هم واکسن انفولانزا ...

ببین عزیزم من نه وارد کننده کسم نه هیچی در کل گفتم چیزیو که نمیتونی ثابت کنی درسته پخش نکن

والا من مامانم عمل قلب باز کرده هر سالم زده امسال هنوز که هنوزه گیرش نیومده

2738
آنفولانزا بدن رو خیلی ضعیف میکنه اوناییکه سیستم ایمنی ضعیفی دارن دیگه سالی یکی دوبار رو آنفولانزا م ...

با واکسن میوخاید سیستم ایمنی رو تقویت کنید؟کار واکسن تقویت سیستم ایمنیه اصلا؟برای تقویت سیستم ایمنی هزاران راه سالم وجود داره چرا واکسن تراریخته؟من متخصص تغذیه هستم این مطلب رو به خاطر خودتون میگم نه به خاطر اینکه صرفا مطلب گذاشته باشم

با واکسن میوخاید سیستم ایمنی رو تقویت کنید؟کار واکسن تقویت سیستم ایمنیه اصلا؟برای تقویت سیستم ایمنی ...

عزیزم کاملا مشخصه شما با هر نظر مخالفی مشکل دارید

وگرنه حرف من کاملا واضح بود

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
با واکسن میوخاید سیستم ایمنی رو تقویت کنید؟کار واکسن تقویت سیستم ایمنیه اصلا؟برای تقویت سیستم ایمنی ...

شما بچتون به دنیا بیاد هیچ کدوم از واکسناشو نمیزنی؟؟

ببین عزیزم من نه وارد کننده کسم نه هیچی در کل گفتم چیزیو که نمیتونی ثابت کنی درسته پخش نکن والا من ...

چی رو باید ثابت کنم متاسفانه عمومیت مردم سطح اطلاعات پزشکی شون پایینه و به راحتی میشه بایه موج سواری ساده هر چیزی رو بهشون تحمیل کرد،به جای اینکه از من اثبات بخواید به خاطر سلامتی خودتون برید یه کم تحقیق کنید ببنید واقعیت ماجرا چیه نه از مطالب من از منابع معتبر،سلامتیتون ارزش یه کم وقت گذاشتن رو داره

شما بچتون به دنیا بیاد هیچ کدوم از واکسناشو نمیزنی؟؟

شنیدن 

جواب این سوال در تحمل شما نیست،من سالهاست درباره اثرات واکسن دارم مطالعه میکنم ،(کلی مقاله در این رابطه خوندم)جالب اینه که این مساله تو اروپا قابل درک تره اما مردم ایران به خاطر تبلیغات گسترده مقاومت عجیبی میکنن،جالب اینه در این مورد حتی حاضر نیستن یه کم مطالعه کنن

چی رو باید ثابت کنم متاسفانه عمومیت مردم سطح اطلاعات پزشکی شون پایینه و به راحتی میشه بایه موج سواری ...

عزیزم اطلاعات پزشکی من از شما بیشتر نباشه کمتر نیست.چون فکر کنم خودتون بدونین ادم وقتی بیماری تو خونه داشته باشه اطلاعاتش خیلی میره و تا دلت بخاد من در مورد بیماری های مختلف و مزسکی تحقیق کردم در ضمن ارشد شیمی الی دارم پس بدون تحقیق حرفی نمیزنم 

میدونی این شایعه ها واسه چیه چون ایران خودش واکسن انفولاتزا را ساخته (البته هنوز نمیدونم امسال به بازار ارائه میده یا نه)فقط میخان بگن خارجیا بده نردمو بترسونن بعد یه مدت بگن ایرانیش خوبه

عزیزم کاملا مشخصه شما با هر نظر مخالفی مشکل دارید وگرنه حرف من کاملا واضح بود

من مخالفتی با شما ندارم شما هر نظری میخواهی داشته باش من فقط جواب دادم،اما اگر خواستی برای تقویت سیستم ایمنی بدنت کاری بکنی به عنوان متخصص تغذیه باکمال میل بهتون کمک میکنم

2706