2733
2739
عنوان

واکسن انفولانزا

| مشاهده متن کامل بحث + 11397 بازدید | 68 پست

بابا یه بیماری بر اثر یه جهش ژنتیکی از طریق خوردن یه حیوونی در چین ایجاد شده که فعلا هم واکسنشو پیدا نکردن. چقدر مردم شایعه سازی می کنن . ذرات نانو و کشتار جمعی😑😑😑

آنفولانزا همتا جایی که می دونم یه بیماری هست که بعد ها بوجود اومده و با زکام زمان پیامبر فرق داشته .

ولی واکسنش هم شاید زیاد جالب نباشهنه به دلیل توطئه و این حرفا .

واکسن های دیگه هم انصافا عالین من خودم به عینه دیدم در مورد دخترم که چطوری خطر بیماری سل از بیخ گوشش گذشت در حالی که به سادگی از مادرشوهرم انتقال پیدا می کرد و در کودکان بسیار خطرناکه. شکر خدا.

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
من هم همین اعتقاد رو دارم اما آنفولانزا با سرماخوردگی ساده خیلی متفاوته!  سرماخوردگی بدون هیچ ...

الان تو سوئد، اسپانیا، سوئیس، المانو... برای شدید ترین آنفلوانزاها، حتی با چرک شدید گلو و بدن درد حتی یک استامینوفن نمیدن چه برسه آنتی بیوتیک و خود مردم هم نمی پذیرن، چون آگاهیشون بالاست، میگن بدن باید خودش مقاومت کنه وگرنه هم فاصله مریض شدنها کمتر میشه هم بدن به مرور قدرت ایمن سازی ذاتیش رو از دست میده، ما یوقت اقواممون که میان ایران کاملا برامون جا افتاده هر چقدر انفلوانزای شدید هم بگیرن محاله حتی یه مسکن بخورن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هم انفولانزا گرفتم هم کرونا به بدترین شکل ممکنش،نه واکسن زدم نه حتی داروی شیمیایی خوردم ،با چند ت ...

کلا شستشو دادن مغزارو...وایتکس....

خوبه ک دارو لازم نبودی ،کسی ک بدنش از مصرف دارو بخاطر بیماری خاص تحلیل رفته،مثل شما ضد گلوله نیست. خانوادشم باید مصون بشن ک اون فرد نگیره،فهمش سخته؟ 

الان باز میگی بیمار خاص هم بودی! ینی جز نگرانی رو نگرانی ساختن واسه مردم تحت فشار چی بلدن

این ک دیگه جون مردمه

اون از قحطی و گرونی ماسک و الکل

اینم از واکسن

عضو گروه آبی (چالش رؤیایی بامداد خمار)، وزن اولیه 80، وزن الان ۷0 و......وزن فرداهایم ۶۰😆😎من در حال کم کردن وزنم نیستم دارم از شررررررش خلاص میشم! و دیگه حاضر نیستم برگردم و چاق بمونم. 
2731
من که نمی زنم

چرا عزیزم نه خدا نه اسلام با بهره گیری از پیشرفت های بشری مخالف نیست البته تا جایی که من می دونم . 

تو فامیل ما یه آقای 60 ساله هست که تو پنج سالگی فلج اطفال گرفتن و یه پاشون فلجه دوراز جون شما وعزیزان.

یا اگه دختر کوچولوم واکسن نمیزد به احتمال زیاد از مادرشوهرم سل می گرفت که سل تو بچه ها خیلی خطرناکه. ولی واکسن باعث میشه یا نگیره یا خفیف بگیره. مادرشوهرم از کربلا گرفته بود و تا مدت ها پنهان بود و هی داروی سرماخوردگی می خورد.

البته باز هرکی بهتر میدونه . من هم تجربیات خودمو گفتم و احساس مسئولیت کردم

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
الان تو سوئد، اسپانیا، سوئیس، المانو... برای شدید ترین آنفلوانزاها، حتی با چرک شدید گلو و بدن درد حت ...

والا یکی از اقوام ما هم اروپا زندگی میکنه همین ادعا رو داشت

اومده بود ایران بچه ش مریض شد براش ساعت به ساعت شیاف میزد

ازش پرسیدم این شیاف چیه؟؟؟ 

گفت شیاف چرک خشک کن!!! 

بله قرص نمیخورن

در واقع قرص های مارو نمیخورن

خب حق دارن داروهای بهتری دارن😀

در واقع همش به خاطر اینکه علم و امکانات اونا از ما جلو تره و چیزایی که ما استفاده میکنیم برای اونا منسوخ شده و ما چند ساله دیگه به اون امکانات دست پیدا میکنیم

زمانیکه اونا دیگه شیاف چرک خشک کن رو منسوخ میدونن و راه حل جدیدی پیدا کردن😉

منم اگه دست خودش این شیاف رو نمیدیدم هیچوقت نمیگفت فقط همیشه میگه ما اصلا قرص انتی بیوتیک و امپول رو قبول نداریم!!! 

بله صد درصد امکانات درمانی ما از نظر اونها منسوخ شده هست

اما ما فعلا همین امکانات رو داریم

یادمون نره که یه زمانی توی روستاهای کشورمون مردم دارویی برای سرماخوردگی نداشتن

بله اونها هم رو مقاومت بدن حساب میکردن اما متاسفانه خیلی هاشونم میمردن به خصوص بچه ها

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
چرا عزیزم نه خدا نه اسلام با بهره گیری از پیشرفت های بشری مخالف نیست البته تا جایی که من می دونم .&n ...

من بحث اسلام رو اوردم وسط؟عزیزم فجایعی که از واکسنها در جهان رخ داده خییییلی بیشتر از این حرفهاست که در اینجا بگنجه، و متاسفانه بسیاری از اثارش پنهانه، یه سرچ ساده کنید متوجه میشید

2738
من بحث اسلام رو اوردم وسط؟عزیزم فجایعی که از واکسنها در جهان رخ داده خییییلی بیشتر از این حرفهاست که ...

نه بعضیا که طب اسلامی رو قبول دارن واکسن و رد می کنن برای همین گفتم .

فجایع نزدن واکسن تو چند دهه اخیر که شنیدیم بیشتر بوده ها . تو فامیلای روستاییمون اونقدر بچه از سرخک و... فوت شدن دور از جون بچه های امروزی . تمام بچه های خاله مادرم .

البته دعوا که نداریم😆 زدن و نزدنش هرکدوم یه سری فواید و مضرات دارن .سلامت باشین. هرکی یه نظری داره دیگه . متفاوتن نظرها . نمیشه گفت کدوم درسته کدوم غلط.