2737
2734
ما رابطمون اینطوری بود ک اون بسیار تمایل ب ازدواج داشت و قطعی میخواست ک ب ازدواج ختم شه...اما من هنو ...

خوب کاری کردی اول شناختیش

بحث یه عمر زندگیه. نمیشه همینطوری ازدواج کرد که

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب کاری کردی اول شناختیش بحث یه عمر زندگیه. نمیشه همینطوری ازدواج کرد که

اره منم ب خاطر همین اخلاقش شک داشتم

بالاخره اگ هراتفاقی تو زندگی بیفته بخواد اینطوری ب هم بریزه و همه چی و مختل کنه نمیشه ک

چرا فک میکنی شاید برگرده؟ برگرده هم من خلاف دلم اما طبق منطقم قبولش نمیکنم چون اینکاراش روحم ...

کلا برگشتن به رابطه ای که یه بار تموم شده اشتباه محضه

من یه بار این کارو کردم. 6 ناه نشده دوباره بهم زدم

2728
کسی از شما نظر پرسید که ازدواج سنتی خوبه یا دوستی؟ حرف استارتر چیز دیگه ای بود نظرتونو واسه خودتون ...

به شما چه ربطی داره که من چه نظری دادم.نظر من نه خلاف قانونه نه خلاق عقل ودین.سرتون به کار خودتون باشه

#نه_به_فمینیسم
2738
از این دوسال یک سالشو ک سال اخر دانشگاه بود اون یکی سالشم نشست خونه بکوب برای ارشد خوند بعد ک مرداد ...

تو کل هفته دوروز فقط؟؟؟

خوشحال باش الان متوجه شدی و بهم زدی 

کسی ک تو کل هفته برات دوروز فقط میزاره فردا رفتی سر زندگی چیکار میخواد بکنه اون موقع ک بار زندگی سنگین تر میشه 

این اقا شب قبل خواب موقع نهار خوردن هم وقت نداره ی پیام بده بهت؟ن عزیزم داره ولی دلش نمیخاد ...

به شما چه ربطی داره که من چه نظری دادم.نظر من نه خلاف قانونه نه خلاق عقل ودین.سرتون به کار خودتون با ...

شما هروقت سرتون تو کار خودتون بود منم سرم تو کار خودمه

یکی باید به شما بگه این حرف رو

تا ازتون نظر نپرسیدن در مورد چیزی، راجع بهش نظر ندید. در همه زندگیتون این قانون رو رعایت کنید

تو کل هفته دوروز فقط؟؟؟ خوشحال باش الان متوجه شدی و بهم زدی  کسی ک تو کل هفته برات دوروز فقط ...

اره قبل کنکورش اینطوری نبود مثلا هر یکی دوماهی ی چیزی میشد ۳روز غیب میشد ولی بعد کنکورش شد هفته ای دو سه روز بودن

منم دقیقا همین و میگفتم ک بابا لامصب روزی نیم ساعت وقت نداری؟

باور کن ۱ صب ک میرسید خونه، دوستاش یهو ۱_۲صب میومدن خونش یا ۴تا ۷ عصر ک سرکار نبود میرف ب دوستش سر میزد

شما هروقت سرتون تو کار خودتون بود منم سرم تو کار خودمه یکی باید به شما بگه این حرف رو تا ازتون نظر ...

من به نظر کسی گیر ندادم اونم نظری که خلاف قوانین سایت نیست.اگه مشکلی هست میتونید گزارش بزنید یا نی نی یار رو تگ کنید یا خودم این کار رو انجام بدم.تو دین ما اومده امر به معروف ونهی از منکر.توصیه به ازدواج ورابطه شرعی حرف من نیست حرف دینه.باز هم میگم نظر من مشکلی نداشت وشما هم اگه دارین قانونی برطرفش کنید

#نه_به_فمینیسم
اره قبل کنکورش اینطوری نبود مثلا هر یکی دوماهی ی چیزی میشد ۳روز غیب میشد ولی بعد کنکورش شد هفته ای د ...

خوب 

ادم نمیتونه وسط لباس پوشیدنش 

وسط غذا خوردن ی پیام بده ب طرف؟

الویت اون ادم نبودی 

همون بهتر ادمای سمی رو همون صبح ساعت نه بزاری دم در 

خوب  ادم نمیتونه وسط لباس پوشیدنش  وسط غذا خوردن ی پیام بده ب طرف؟ الویت اون ادم نبودی& ...

بله...

جالب اینه برگشته میگ هرچی تلاش کردیم نشد

اخه تو چ تلاشی کردی رسما ی رابطه ی طرفه بود ک همه بارش رو دوش من بود

خوب  ادم نمیتونه وسط لباس پوشیدنش  وسط غذا خوردن ی پیام بده ب طرف؟ الویت اون ادم نبودی& ...

نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی از اولم همه میگفتن اون در حد تو نیس ولی خب من دلم گیر بود

حتی خواهرش و مادرشم بهش گفته بودن ک کیانا خیلی از تو سر تره و این حرفا...

خودشم میگف من در حد تو نیستم مرسی ک درهای قلبت و ب روی من باز کردی

ولی میدونی بیش از حد بخشیدم کاراش و ...

براش زیادی بودم

2706