2703
2553

امضام بخون

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اول صبح زود بهم زدی😴😴😴

🌺☝️دونه صلوات برای کارمون درست شه مهمونم کن خدا عوضشو بهت بده🌺خدایا برام معجزه کن بهت ایمان دارم چون معجزه تو دیدم🌺خدایا توکلم وامیدم به توست🌺کاربر جدید نیستم فحش دادم نی نی یار ۳منوترکوند🤪😢😢😢
2720
2714
اگ حوصله داری یکم واضحتر بگو تا راهنماییت کنم

از این دوسال یک سالشو ک سال اخر دانشگاه بود اون یکی سالشم نشست خونه بکوب برای ارشد خوند بعد ک مرداد کنکورشو داد و رفت سر کار ب کل عوض شد صبح تا شب سرکار بود و خسته میشد توجهش خیلی کم شد و هفته ای شاید ۲ روز بود و بقیه روزا هرچی زنگ و پیام میدادم ج نمیداد قبل کنکورشم این مشکل و داشتیم ک یهو چن روز غیبش میزد و معمولا وقتی ی اتفاق بد تو زندگیش میوفتاد غیب میشد و من بارها گفته بودم اینکار و نکن و اونم گف چشم اما بعد کنکورش خیلی شدت پیدا کرد و رسما دیگ نبود

منتظر باش مياد

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
اگ حوصله داری یکم واضحتر بگو تا راهنماییت کنم

تا اینک پریشب تا اومدم بهش پیام بدم بگم ک میخوام تموم کنم دیدم خودش پیام داده ک هرچی تلاش کردیم نشد دیگ...منم گفتم نمیتونم تو رابطه بمونم اونم گف ب نظر منم نمیشه کج دار مریض ادامه داد...صحبت کردیم و تموم...

منتظر باش مياد

ی شکست عشقی خیلی بدی قبل من داش و همیشه میگف من دیگ ته خطم اگ توام بری دیگ ته دره ام...ولی خب تو این رابطه فقط من تلاش میکردم و اون فقط حرفای قشنگ میزد...عمل نمیکرد

ببینید دین ما گفته رابطه خارج از چارچوب نباشه وانسان اول اقدام کنه برای ازدواج دائم بعدش اگه نشد صبر کنه وبعدش اگه دید داره به گناه میوفته در آخر میتونه ازدواج موقت انجام بده

#نه_به_فمینیسم
2706