2733
2739
همه چیز قانون کتبی نیست. یه سری چیزا رو باید خودمون بفهمیم و شعورمون برسه اینکه تو زندگی مردم دخالت ...

مگه شعور شما میرسه که برای مردم نباید ترویج رابطه جنسی حرام وگناه قبل از ازدواج رو نباید کرد؟؟چرا خودتون پس رعایت نمیکنید

#نه_به_فمینیسم
مگه شعور شما میرسه که برای مردم نباید ترویج رابطه جنسی حرام وگناه قبل از ازدواج رو نباید کرد؟؟چرا خو ...

من چیزی ترویج نکردم. در مورد یه موضوعی بحث شد منم نظر خودمو گفتم. فکر نکنم به کسی ربط داشته باشه

اما شما اینجا در مورد چیزی نظر دادی که بحثش نبود کسی هم نظرتو نخواسته بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من الان خدایی چه دخالتی کردم.من حرف دین رو زدم. شما خودتون تو تایپکتون ترویج رابطه جنسی قبل از ازدوا ...

نه دخالت نیست. مگه من رفتم تو تاپیک کسی گفتم برو این کارو کن، کار تو اشتباهه؟؟؟

تاپیک خودم بود. بحثش پیش اومد منم نظرمو گفتم

ولی شما تو زندگی استارتر و تصمیمش در مورد اشنا شدن با آدم مورد نظرش دخالت کردی

من چیزی ترویج نکردم. در مورد یه موضوعی بحث شد منم نظر خودمو گفتم. فکر نکنم به کسی ربط داشته باشه ام ...

مگه از شما نظر خواستند که نظر دادی؟؟وقتی تایپکی زده میشه همه میتونن نظرشون رو درچارچوب قانون بدن.دیگه هم ادامه نده که نی نی یار رو تگ میکنم

#نه_به_فمینیسم
2728
مگه از شما نظر خواستند که نظر دادی؟؟وقتی تایپکی زده میشه همه میتونن نظرشون رو درچارچوب قانون بدن.دیگ ...

من درمورد سوال استارتر نظر دادم. در مورد چیزی که بهم مربوط نیست نظر ندادم مثل شما

تهدید هم نکن. می خوای تگ کنی تگ کن. حرف میزنی جوابشم بشنو

نه دخالت نیست. مگه من رفتم تو تاپیک کسی گفتم برو این کارو کن، کار تو اشتباهه؟؟؟ تاپیک خودم بود. بحث ...

استارتر خودش زبون داره ومیتونه بنویسه ونظر بده.تایپک شما نبوده وشما رو ریپلای نکردم که.شما فقط دیدی من اسم رابطه شرعی رو اوردم شروع کردین گارد گرفتند.تایپک خودتون یا تایپک هر کس موظف هستید قانون سایت وعرف ودین کشور رو در نظر بگیرید وهر کثافت کاری رو که تو اروپا یا جای دیگه کردند،با افتخار ازش صحبت نکنید

#نه_به_فمینیسم
من درمورد سوال استارتر نظر دادم. در مورد چیزی که بهم مربوط نیست نظر ندادم مثل شما تهدید هم نکن. می ...

منم درمورد تایپکش نظر دادم.خلاف قانون هم نبوده.اگه هم مشکلی داشته باشه استارتر خودش ریپلای میکنه.لازم ببینم هم تگ میکنم

#نه_به_فمینیسم
استارتر خودش زبون داره ومیتونه بنویسه ونظر بده.تایپک شما نبوده وشما رو ریپلای نکردم که.شما فقط دیدی ...

همه جا همه چیز باید به میل شما و هم اعتقادای شما باشه. خدانکنه یکی نظر مخالف شما داشته باشه

2740
همه جا همه چیز باید به میل شما و هم اعتقادای شما باشه. خدانکنه یکی نظر مخالف شما داشته باشه

میل من نیست،حرف قران وخداست.شما بزرگوارین وهر حرفی هم به من بزنین من چیزی نمیگم.ببخشین اگه جسارتی کردم.ولی خدایی من قصد دخالت نداشتم فقط یه نصیحت دوستانه وامر به معروفی بود.در مورد رابطه هم حرف شما بخشیش درسته که باید باشه چون یه چیز فطری وذایته ولی دین ما تاکید داره در چارچوب باشه وبدون ضابطه نباشه.حالا اگه شد اول عقد دائم اگه هم نشد عقد موقت

#نه_به_فمینیسم
منم همینو میگفتم...میگفتم هرچقد سرت شلوغ باشه اگ بخوای ی پیام بدی ۳۰ ثانیه ام وقت نمیگیره

خودت ازين جا ب بعد نبايد درگيرش كني 

ميخواست ميكرد

ميخواست ميتونست تلاشتم كردي شايد با ي مدت جدايي درست شه شايدم مسيرش عوض شه تنها كاري ك بايد بكني اينه ك اصلا هيچ پيامي ندي

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  
نمیخوام از خودم تعریف کنم ولی از اولم همه میگفتن اون در حد تو نیس ولی خب من دلم گیر بود حتی خواهرش ...

آدما در نهایت میزن دنیال لیاقتشون 

ایشونم به نظرم ذهنش از نفر قبلی پر بوده و شکستش 

خوشحالم که تموم کردی باهاش و جنگ اعصاب خودتُ ادامه ندادی