2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738
خامه اماده رو چنددقیقه زدی بایدچقدرازفریزربزارم بیرون تااب شه

یه پنج دقیقه چون آماده بود 

تو فریزر نزار یخ میزنه بعد آب که میشه جالب نمیشه همون بزار تو یخچال بعد که خامه کشی کردی دوباره بزار یخچال خودشو بگیره 

وای شیرینی کشمشی دستورشومیگی  توکجادرست کردی

بهت پیشنهاد میکنم سری به تاپیک های ماریا قناد بزنی دستوراش عالی هستش والبته همینطور سایو

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
دستور عزیزم من درست میکنم چرابعددوسه دقیقه سفت میشه خمیرشوازکجامیگیری

خودم درست میکنم همه خمیرارو عزیزم

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
یه پنج دقیقه چون آماده بود  تو فریزر نزار یخ میزنه بعد آب که میشه جالب نمیشه همون بزار تو یخچا ...

عه من گذاشتم توفریزر یه هفته میشه خراب میشه یعنی یه کیلوعه تاهرموقع یکی دوماهم تویخچال بمونه خراب نمیشه؟؟؟؟؟

وقتی خدای هست جای برای ناامیدے نیســــ😍ـت
2706