2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
خامه اماده رو چنددقیقه زدی بایدچقدرازفریزربزارم بیرون تااب شه

یه پنج دقیقه چون آماده بود 

تو فریزر نزار یخ میزنه بعد آب که میشه جالب نمیشه همون بزار تو یخچال بعد که خامه کشی کردی دوباره بزار یخچال خودشو بگیره 

وای شیرینی کشمشی دستورشومیگی  توکجادرست کردی

بهت پیشنهاد میکنم سری به تاپیک های ماریا قناد بزنی دستوراش عالی هستش والبته همینطور سایو

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
دستور عزیزم من درست میکنم چرابعددوسه دقیقه سفت میشه خمیرشوازکجامیگیری

خودم درست میکنم همه خمیرارو عزیزم

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
یه پنج دقیقه چون آماده بود  تو فریزر نزار یخ میزنه بعد آب که میشه جالب نمیشه همون بزار تو یخچا ...

عه من گذاشتم توفریزر یه هفته میشه خراب میشه یعنی یه کیلوعه تاهرموقع یکی دوماهم تویخچال بمونه خراب نمیشه؟؟؟؟؟

وقتی خدای هست جای برای ناامیدے نیســــ😍ـت