2752
2734
عنوان

با ثروتمند روستایی ازدواج میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 52 پست
خدا شفا بده

همچنین

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه من عقده پول ندارم همچین غلطی کنم چشم و دلم سیره پدر مادرم از بچگی همه چی واسم گرفتن☺️☺️☺️☺️☺️

حالا مگه اینکار غلطه؟🙄

یه بار عکس یه آقایی رو گذاشتم تو سایت و ازش بد گفتم ولی بعد فهمبدم من حقیقت رو نمبدونستم خذایا منو ببخش قصد قصاوت کردن بنده ات رو نداشتم....                دوستای گلم حلال کنبد اگه جایی باهم بحثمون شد شما همت عزیزای دل منید                                             امام حسین جونم من آدم بدی ولی دلیل نمیشه دوستتون نداشته باشم🥲 دیگع کاربریم رو چک نمیکنم
کسی که نتونسته با اون همه پول و ثروت یه خونه تو شهر بگیره فقر فرهنگی داره

چه ربطی داره آخه؟🙄

یه بار عکس یه آقایی رو گذاشتم تو سایت و ازش بد گفتم ولی بعد فهمبدم من حقیقت رو نمبدونستم خذایا منو ببخش قصد قصاوت کردن بنده ات رو نداشتم....                دوستای گلم حلال کنبد اگه جایی باهم بحثمون شد شما همت عزیزای دل منید                                             امام حسین جونم من آدم بدی ولی دلیل نمیشه دوستتون نداشته باشم🥲 دیگع کاربریم رو چک نمیکنم
2731

روستا کجا باشه بعضی روستا بهشون نرسیدن و امکانات ندا ه

ولی اگر همش دنبال کلاس های مختلف و مهمونی و گردش باشی سخته یهو سبک زندگی عوض کنی 

بلاخره محیط روستا کوچیکه 

مردم راحت میشناسنت و ... 

هم مزایا داره هم معایب 

اگر ایران بجز ویرانسرا نیست/من این ویرانسرا را دوست دارم.اگر تاریخ ما افسانه رنگ است/من این افسانه‌ها را دوست دارم.نوای نای ما گر جانگداز است/من این نای و نوا را دوست دارم.اگر آب و هوایش دلنشین نیست/من این آب و هوا را دوست دارم.به شوق خار صحراهای خشکش/من این فرسوده پا را دوست دارم‌من این دلکش زمین را خواهم از جان/ من این روشن سما را دوست دارم.اگر بر من ز ایرانی رود زور/من این زور آزما را دوست دارم.اگر آلوده دامانید، اگر پاک/من، ای مردم، شما را دوست دارم

اصلا اصلا نمیشه خودم اینجوری بودم هروز از زندگیم خودمو نفرین میکردم که خداروشکر برگشتیم شهر  محیط روستا خیلی سمیه همه منتظر ی حرکتن تا شایعه سازی کنن امکانات نیست تازه تو روستای شوهرم اینا رسم این بود عروس با خانواده شوهر زندگی کنه ۴ سال اول زندگیم زهر مارم شد  حالا روستام نیست تقرییا یجایی مثل شهرو شهرستانه ولی فرهنگا خیلی متفاوته

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵

اگر بجز پول خصوصیات اخلاقی خوب و خانوادشم خوب باشن ، موردخوبیه ، کم پیش میاد 

براشهرنشینی هم کم کمذمیتونی صحبت کنید ب نتیجه برسید، من خودم روستام برا دکتر وخرید لباس میرم شهر ،اصن تحمل شلوغی شهرروندارم ، شهرخونه هااپارتمانی چسبیده ب هم،

روستا خونه مث دشت😍

دلم یک خواب میخواهد به وسعت مرگ....
ببین خودت قبولش داری 

تو همچین شرایطی نیستم فقط برام سوال شد😅

چه ربطی داره آخه؟🙄

خیلی ربط داره. تعریفه تو از ثروتمند چیه؟ ثروتمندی یعنی آسایش و آرامش و زندگی لاکچری. حساب پر پول تو روستا به چه دردت میخوره؟

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
برا تو شاید غلط نیست شاید بخاطر پول اینکارو‌کنی

من مگه گفتم الان همچین کیسی برام اومده؟🙄

عزیزم من از فانتزیام این بود یه ویلا باغ بزرگ داشته باشم روستا ‌.پر درخت میوه باشه حیاطش ،سبزی،سیفی جات و همه چی بکاریم توش.

ارگانبک باشه همه چیمون، مرغ هم داشته باشم تخم مرغ محلی بذاره برامون ،یه باغ بون مهربون هم داشته باشیم  به باغ برسه وخانواده اشم بیاره یجا هم به اون بدیم.😍😍فانتزیم اینه 

بچه هام ووول بخورن تو دل طبیعت کنار حیوونا

باشه تو خوبی...
اگر بجز پول خصوصیات اخلاقی خوب و خانوادشم خوب باشن ، موردخوبیه ، کم پیش میاد  براشهرنشینی هم ک ...

عزیزم چه خوب😘😍

شهر و روستا فرقی نداره مهم اینه دل ادم خوش باشه

2706