2752
2734
عنوان

رفت😔

| مشاهده متن کامل بحث + 505 بازدید | 57 پست

مساله خراب بودن یا نبودن اون زن نیست. 

برای من سواله که شما چه چیزی در این رابطه میبینید. چه نقطه روشنی میبینید که حسرتش رو هم میخورید؟ 

یکم واقع بین باشید. آدمی که شما رو با یک شب همخوابگی عوض میکنه..... لیاقت ناراحتی داره؟ 

زندگی کن و بدون زندگی جریان داره. همین الان همه ی خاطرات فیزیکی و ذهنی شو پاک کن و خوش باش. چون نه تتها چیزی از دست ندادی. بلکه یک تجربه ارزشمند هرچند تلخ به دست آوردی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون زن که خوب حالش مشخصه چطوریه که با مرد غریبه خوابیده و معلوم الحال هست، احتمالا پولش رو از این راه درمیاره، ولی نگو فقط زنه خرابه، اون دوس پسر خودت هم که خرابه، بعد تو که چشمت دنبال یه مرد خراب هست کجا داری میری!!!!!!

2731

ب درک که رفت  بهتر بابا لیاقتش همونه

هرچه دلم خواست نه آن میشود/هرچه خدا خواست همان میشود....ای خدا راضیم به رضای تو..خدایا خودت پشتوپناه بی کسان باش خودت دست گرفتارارو بگیر خدایا تواین زمونه که کسی امیدی به زندگیو آینده نداره تو امیدشون باش .خدایا مشکل همه روحل کن تو انقدر خوبی انقدر مهربونی میدونم هوای بنده هاتو داری خدایا امیدمون به توعه🙏                               یه  صلوات بفرستین برای سلامتی وظهور امام زمان

رفت بدرک بشاش پشت سرش درم ببند

آرزو هاتو بغل کن تا خداهست زندگی هست💓  حواستان باشد !اینجا خیلی زود ، دیر می شود !جایی که همه چیز تاریخ مصرف دارد ؛حتی آدم ها ، حتی رابطه ها ...این روز ها کسی حال و حوصله ای برایِ غرور و قهرهایِ طولانی ندارد !باید مراعات کرد ، باید مراقب بود ، قبل از این که دیر شود !آدم هایِ خوبِ زندگی تان را سنجاق کنید به دایره ی اولویت و حواستان ،و روابط عاطفی و شخصی تان را لحظه ای به حالِ خود رها نکنید !به خاطرِ خودتان می گویم ...زمانه ی خوبی نیست !مبادا چشم باز کنید و ببینید ، همان کسی که تا دیروز برایتان جان می داد ؛غریبه ترین آدمِ دنیایتان شده !آدم هایِ امروز ، راحت عوض می شوند ،راحت تغییر مسیر می دهند ،و خیلی راحت ، فراموش می کنند !به آدم هایی که هنوز خوب مانده اند ؛نه بهانه ای برایِ تغییر بدهید ،نه فرصتی برایِ بد شدن !مراقبِ دلبستگی هایتان باشید ...

عزیزم کلا مردا مشکل دارم من چن روزه شنیدم ک زن و شوهری ک با عشق ازدواج کردن اقا رفته یکیو صیغه کرده خودشم چن ساله.حالا زنش فهمیده میگه یا ولش میکنی یا طلاق اقا هم میگه مت ولش نمیکنم تو جدا شو.کلا مردا بهتر از مارو پیدا کنن مطمعن باش میرن پس خودتو ناراحت نکن بهتر ک الان رفته

خدایا یاورم باش☝☝☝
صدباررر بش گفتم خرابه ک ب حروم با تو میخابه حتی صیغه رو هم قبول نمیکنه میگه حق نداری اینجور درموردش ...

چرا با کسی که ولت کرده رفته چونه میزنی و بحث میکنی؟!

‏از وقتی ماسک زدنتونو دیدیم دیگه تعجب نمیکنیم که چطور با کاندوم بچه دار میشید! 
مگه خودت باهاش دوست نبودی پس توام مشکل داری

دارم میگم بخاطر همخابی بااون رفته چون من اینکارو نمیکردم... چرا انقد زود قضاوت میکنی هرکه بدم گف بدی سرشت اوست

زندگیت رو برای یه آدم اشتباهی تلف نکن . در حدش نبودی در واقع براش زیاد بودی  که با دیدن یه زن د ...

ادم هوس بازیه میگه عاشقتم اما بخاطر نیازش تا یکیو میبنه ول میکنه میره