2733
2739
عنوان

رفت😔

505 بازدید | 57 پست

سه ساله باهم دوست بودیم یه دوست جدید پیدا کرد ک باش همخابی میکنه بش میگم این زنه خوبی نیس خرابه میگه حق نداری اینطور بگی درموردی.زنه بارها ولش کرده اینم التماسش میکنه ک برگرده خیلی زورم میگیره از کاراش تو این سه سال ک میگف عاشقمه یبار موقعه قهر پیش قدم نشد...بنظر شما زنی ک ب حرام با مرد غریبه همخاب میشه خراب نیس ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عذر میخوام عزیزم

بگو به جهنم که رفت

چرا ناراحتی از رفتنه کسی که میدونی با کسی همخوابی میکنه

با آدمها مهربون باشید،هرکسی که ملاقات میکنید درحال نبرد با جیزی است که شما از آن بی‌اطلاعید.ببخشید اگه حوصلم نمیشه اشتباهات تایپیمو اصلاح کنم.من دخالتی ندارم کاره کیبرده
2740

یک کلامممم هر دو خراب بودن 

وچقدر خوب که خودشو شناختی هرچند دیر

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

شاید... اون یکی دیگرو دوست داره که نشد به من بگه آآآره نتونست به روم بیاره...

شاید...تب عشق من زیادی بود واسه اون یه حس عادی بود که تونست تنهام بذاره...

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔

به خودت این اجازه نده که یکی جلوی روت بگه با کس دیگه ایی رابطه دارم و ازش هم طرفداری کنه بعد تازه اصرار داری که نره .

بره گمشه بر نگرده . ازدواج هم بکنی باهاش فردا بهت خیانت میکنه 

برای یکی باش که قدرتو بدونه 

حتی اگه برگشت محل نده بهش 

دنیای مجازی یعنی تنهایی دسته جمعی ؛
2706