2733
2734
عنوان

رفت😔

| مشاهده متن کامل بحث + 505 بازدید | 57 پست
این اقا فقه بخاطر همخابی با اون رفته

دیگه ارزش نداره اصلا باهاش بمونی مردی که همخوابی با یه خانوم از راه حرام. رو یاد بگیره نه به درد دوستی میخوره نه همسری حتی اگه برگرده هم فایده نداره بعد ازدواج زندگیتو به گند میکشه 

تا خدا با من است زمانه با من است .
صدباررر بش گفتم خرابه ک ب حروم با تو میخابه حتی صیغه رو هم قبول نمیکنه میگه حق نداری اینجور درموردش ...

ببخشید اما این شخصی که شما بهش علاقه دارید ظاهرا خودشون  هم سالم نیستن!

🎶 زن، زندگی، آگاهی 🦋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عذر میخوام عزیزم بگو به جهنم که رفت چرا ناراحتی از رفتنه کسی که میدونی با کسی همخوابی میکنه

درست میگی واقعا وقتی بخاطر یه همخابی با یه زنه خرابه ارزش فکر کردنم نداره

2728
یک کلامممم هر دو خراب بودن  وچقدر خوب که خودشو شناختی هرچند دیر

واقعا چ ادم کثیفی بود میگف عاشقتم بدون تو مییمرم اما یه زنه خراب ب تورش خورد همچیو فراموش کرد 😔

عزیزم کلا مردا مشکل دارم من چن روزه شنیدم ک زن و شوهری ک با عشق ازدواج کردن اقا رفته یکیو صیغه کرده ...

خاک بر سرش مجابت و خوبیه زن خودشون رو نمیبینن میفتن دنبال صیغه ایا

واقعا چ ادم کثیفی بود میگف عاشقتم بدون تو مییمرم اما یه زنه خراب ب تورش خورد همچیو فراموش کرد 😔

عزیز وقتی خودت میدونی ادم خرابی بوده پس غصه چرا خرا خیلی دوست داشته که از زندگیت بیرونش کرده 

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2738
دیگه ارزش نداره اصلا باهاش بمونی مردی که همخوابی با یه خانوم از راه حرام. رو یاد بگیره نه به درد دوس ...

جالبش اینه نمازم میخونه اقا بش میگم ینی نماز میخونی و هر روز گناه کبیره میکنی میگه چیه قاضی شدی

ببخشید اما این شخصی که شما بهش علاقه دارید ظاهرا خودشون  هم سالم نیستن!

اره هوس بازه خیلیم هوس بازه هرچی زنه خرابه دورشن بعد میگه خراب نیسن فحشش میدم میگم کثیفن توبه کن میگه حق نداری چیزی بگی اونا خوبن

چرا با کسی که ولت کرده رفته چونه میزنی و بحث میکنی؟!

چون زورم میاد دم از عاشقی میزد حالا بخاطر یه همخابی ولم کرد عوضی اخه چون اون خرابه همخابی میکنه زنه درستی نیس باید میرف

خاک بر سرش مجابت و خوبیه زن خودشون رو نمیبینن میفتن دنبال صیغه ایا

والله زنشم هم پولداره هم از خودش خوشگله هم اینکه همش خونش کار میکرد بیچاره.اونقد دلم واسش میسوزه خدا سر دشمنشم نیاره خیلی سخته

خدایا یاورم باش☝☝☝
عزیز وقتی خودت میدونی ادم خرابی بوده پس غصه چرا خرا خیلی دوست داشته که از زندگیت بیرونش کرده 

اره ولی امیدوارم جواب این فسادش رو ببینه گفتم توبه کن ینی نماز میخونی

اره ولی امیدوارم جواب این فسادش رو ببینه گفتم توبه کن ینی نماز میخونی

اونکه صد در صد میبینه شک نکن 

کی نماز میخونی؟

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2706