2733
2734

رفتم دکتر ضخامتم تو روز ۱۶ پریودی ،۱۸ بود. 

دکتره گفت پنج تومن دستی بده با ۹ تومن پول هیستروسکوپی کنم . تازه برا نه تومنم فاکتور بیمه حالا حالاها نمیدم . منم زدم اومدم بیرون . الان نمیتونم دستشویی کنم درد وحشتناک دارم. خیلی غصه دارم.

یعنی چجوریه این مریضی???چرا پیش میاد?

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب برو عمل کن راحت شی

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
2731
مادرم داشتن که کورتاژ کردن پولیپم داشتن ۳۰ تومن هزینش شد بیمه هم قبول نکردن...

نامرد کورتاژ نمیکنه که میخواد بازی در بیاره . حالا تا نمونه برداره بده آزمایشگاه برا این کار نیم‌ساعته هم ۱۴ میلیون پول میخواد . من شکم گنده اونو از کجا بیارم سیر کنم !

منم هم ضخامت دارم هم پولیپ دارم هم خونریزی..

یه دوره امپول میکررلین زدم خونریزیم کمتر شد باید سه دوره میزدم اینقدر عوارض همون یه دوره زیاد بود که دیگه میخام عمل کنم رحمو دربیارم بدم سگا و اینقدر اذیت نشم،  

ما اونقدرم پولدار نیستیم که پنج تومن دستی بدم به اون زن چاق بی ریخت . واسه نه تومنم نمی‌خواد فاکتور ...

چرا نمیری ی دکتر دیگه شاید ی جور دیگه مشکلت رو حل کرد قرصی چیزی

حالا بمونی ی دوره پریود شی شاید نرمال شه

منم 20 بود بعد از سقط دیگه موندم پریود شدم بعدش رفتم نرمال شد

نامرد کورتاژ نمیکنه که میخواد بازی در بیاره . حالا تا نمونه برداره بده آزمایشگاه برا این کار نیم‌ساع ...

یعنی انشالله هیچکس داخل این دورزمونه مریض نشه

من مادرم دوماه نیست عمل کردن الان خونریزی کردن گفته باید دوباره کامل درش بیاری دوباره حداقل ۲۰ تومن

یعنی داخل سه ماه ۵۰ فقط هزینه عمل بدون ویزیت و سونو که هر بار حداقل ۲ تومن میرف