2737
2734
عنوان

دیگه شورشو در آوردین،چه وضعشه

309 بازدید | 22 پست

قبلا تاپیکا حذف میشد،الان باید منت بکشیم

تبلیغات هم که داره میره تو حلقمون

خوب مثل اینکه مسولین سایت دوست دارن،همه از این جا برن

فقط تو یه مورد زود وارد عمل میشن،اونم ترکوندن کاربری،قبلش یه تذکرم نمیدن

ما اینجا نمیتونیم در مورد مسایل کشورمون نظر بدیم

همش خفقان،مدت هاست یه تاپیک درست و درمون تو این سایت پیدا نمیشه

از من گفتن بود،به راحتی خودتون این سایت رو با مدیریت ضعیفتون نابود میکنیید

زندگی آبتنی کردن در حوضچه اکنون است❤                                                                                                       سهراب سپهری     😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اسمش نی نی سایته ن سیاسی سایت ک

من گفتم سیاسی،مسایل فرهنگی و خیلی چیزای دیگه

بدبختی اینه هر چی رو ربط میدن به سیاست

بعدشم اینجا هر چی هست جز سایت نی نی😐

زندگی آبتنی کردن در حوضچه اکنون است❤                                                                                                       سهراب سپهری     😍
2738

موافقم👍

در درون هـرانسـانی کـه مـی شناسـی ، انسانـی است کـه نمـی شناسـی !                                           پیج اینستاگرام : Mehrad_mahdavi98                                                                                     
من گفتم سیاسی،مسایل فرهنگی و خیلی چیزای دیگه بدبختی اینه هر چی رو ربط میدن به سیاست بعدشم ای ...

اون ک بله

ولی اینجا ایرانه هر جا بخوای حرف بزنی خفت میکنن

دوست عزیزم میشه برای رسیدن به آرزوهام‌ صلوات بفرستی؟
تاپیک اخر منو ببین و خودتو خلاص کن از تبلیغات

آخه تاپیکا رو هم حذف نمیکنن

حالا اگه الان یه چیزی بگم به مزاجشون خوش نیاد

یه دفعه سر و کلشون پیدا میشه

🙄🙄🙄🙄

بعضیاشون خیلی تبلیغات چندشی ان  

در درون هـرانسـانی کـه مـی شناسـی ، انسانـی است کـه نمـی شناسـی !                                           پیج اینستاگرام : Mehrad_mahdavi98                                                                                     
2706