2733
2734

سلام دوستان،من قلب جنینم در هفته 6تشمیل نشد و رشدش متوقف شده.بعد از 2بار سونو دستور سقط با قرص را دادند،من الان حدودا 11هفته هستم و از یک هفته قبل لکه بینی زیاد دارم و حتی قطره خون از خارج میشه ولی خونریزیم شروع نشده،دکتر گفته پس فردا قرص زیر زبونی بذارم.به نظرتان قرص بخورم یا بازم صبر کنم خودش دفع میشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من وایستادم مجبور شدم کورتاژ کنم

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
2728
2740
تا کی صبر کردی شما؟

تا اول دوازده گذاشتم طبیعی بیوفته خونریزیم یکهو آنقدر شدید شد اورژانسی کورتاژ کردن

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)

من خواهرم سه تا بچه بار دار شد و قلبشون شکل نگرفت و سه تا رو سقط کرد .بچه بزرگ میشه و سقطش سخت میشه هرچی دکترت میگه انجام بده من الان خواهرم پوست و استخون شده  افسردگی گرفته  از یه دختر شاد تبدیل شده به یه گوشه گیر عصبی  اولی رو کورتاژ کرد  دومی رو با آمپول  نصفش موند  رفت اتاق عمل  سومی با قرص  بود 

گفت بمونم خودش  دفع میشه ولی نشد و  باز  برای بچه سومش  رفت اتاق عمل  درد زایمان طبیعی رو کشید 

دسمال  من  زیر   درخت  آلبالو  گم  شده . . . 
2706