2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2740

من کنسول گرفتم دقیقا از همین واسه من روش آینه داره ..روش کریستال چک گذاشتم

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
بوفه نگیر خیلی خز شده دیگه کنسول بگیر اونم البته اگه فضات بزرگه 

عزیزم شماکروناگرفته بودی درسته؟ خیلی به یادت بودم حتی یادمه اولش خیلی ترسیده بودی ! الان بهتری ؟ کسی ازخانوادتون ازشمانگرفته؟

من مطمئنم اگه یه روزی پولداربشم فرداش امام زمان ظهور میکنه وهمه چی صلواتی میشه!😏🤦

کسایی که کلاس میذارن مثلا بوفه قدیمی هست برید تو خونه های بزرگ و لاکچری و ویلاهانگاه کنید بفهمید زندگی لاکچری ینی چی. کسی که خونش ۱۸۰...۳۰۰متره بوفه بذاره خیلیم شیک میشه چرت ننویسین 

کسایی که کلاس میذارن مثلا بوفه قدیمی هست برید تو خونه های بزرگ و لاکچری و ویلاهانگاه کنید بفهمید زند ...

خب وقتی خونه های مامتراژش دراین حدنیست بوفه داشته باشیم توذوق میزنه حالاشمام به لاکچری بودن خودتون ماروعفوبفرمایید😁

عزیزم شماکروناگرفته بودی درسته؟ خیلی به یادت بودم حتی یادمه اولش خیلی ترسیده بودی ! الان بهتری ؟ کسی ...

سلام آره عزیزم خودم بودم آره اوایل کلا روحیه من باخته بودم 

خدا رو شکر بهترم تقریبا 

آره اول دخترم گرفت داد به من 

منم دادم به همسرم البته همسرم دیگه نرفت تست بده 

خدایا شکرت 🙏🏻
خب وقتی خونه های مامتراژش دراین حدنیست بوفه داشته باشیم توذوق میزنه حالاشمام به لاکچری بودن خودتون م ...

نه آخه نوشتن کلا خز شده بهم برخورد چون من دارم...کسی وقتی یچیزی نداره نباید اینو بگه

2706