2737
2734
عنوان

هزینه پوشک چقدر میشه هرماه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1620 بازدید | 116 پست
شوهرم گفته از موقعی که حامله بشی باید احتکار پوشک کنیم از صفر تا پنج

نه ممکنه بهش نسازه

گروه بنفش💜وزن شروع ۹۲ وزن هدف اول 87>82>78>74>72>70>وزن نهایی۶۸💪تاریخ شروع ۲۵دی من خیلی قوی هستم و میشه حتما

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ممکنه بهش نسازه

چی نسازع

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
2731
خب منم میدونم میپرسم شما ماهانه چقدرر مصرف میکنید اگه چندنفر چواب بدن میانگین دست آدم میاد

دخترم ۱۵ ماهشه تقریبا ماهی ۳بسته و خورده ای پوشک استفاده داره مارک مای بیبی می بندم تقریبا ۲۰۰وخورده ای

خوش اومدی فسقل دوم خانواده لطفا یه صلوات برای سلامتی  تودلیم بفرستین
2738

قیمت پوشک هر هفته بیشتر میشه 

من برای پسرم که از پوشک گرفتمش( منظورم اواخر سن پوشک شدن هست) رو میگم فکر کنم حدودا ه هفته الی ده روز ۱۰۰ تومن پوشک شورتی استفاده میشد مارک مای بیبی

نوزاد که بود روزی ۱۰ تا ۱۲ بار تعویض میشد از ماه پنج ببعد روزی ۴ بار . قیمتا هم که مدام تغییر میکنه. ولی تو سن بالا مای بیبی شورتی خوبه

تو سن پایینتر کانفی خوبه ارزون بخوای بارلی بهتره تو گزینه ها. البته بشرطی که بچه حساسی نباشه و حساسیت نده

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
عزیرپ بچتون چند ماهست چه مارکی استفاده میکنبد که میشه دویست؟

مای بی بی سایز چهار پلاس استفاده میکنم هر کدوم ۷۶  هزار تومان سه تا تو ماه استفاده میکنم ده روزی یک بسته ...بچه ام ۱ سالشه

خب منم میدونم میپرسم شما ماهانه چقدرر مصرف میکنید اگه چندنفر چواب بدن میانگین دست آدم میاد

ببین وقتی به دنیا میاد 2 ساعت یه بار باید عوض کنی دیگه خودت حساب کن ماهی چقدر میشه ولی هز چی بزرگ تر میشه تعداد گمتر میخواد ولی خوب چون شماره پوشک میره بالا مبلغشم زیاد تر میشه.. بستگی به مارک پوشک هم داره اصولا پسرا حساسیتشون کمتره پوشک ارزون استفاده میکنن ولی من چون بچم دختره پریما از روز اول براش گذاشتم هنوزم همونو میزارم... الان یکسالشه بستش 300 هزارتومنه اونی که من میگیرم ماهی دو بسته میبره میشه 600 تومن... دیگه این گرونترین حالتشه... تقریبا دونه ای 5 تومن درمیاد برام ولی اگه بچت نوزاده روزی تفقریبا 10 تا میخواد که گرونتر میشه.. 

دخترم تمام زندگی من
ماهی ی بسته ۳۴عددی با ی نصف چهارده تایی تقریبا ی صدصدوخورده ای میشه برای ماه اول تا سوم الان خیلیههه ...

ببخشید یعنی روزی یکبار فقط تعویض میکنید و یه روزهایی فقط دوبار؟ 

مگه میشه اخه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2706