2737
2739
عنوان

عشق یا درس و دانشگاه

| مشاهده متن کامل بحث + 802 بازدید | 62 پست
دانشگاهی که میخوام از لحظه ورود استخدام رسمی محسوب میشه

حالا تا جواب انتخاب رشته صبر کن ...ببین چی میشه....بعد خودت رو در گیر کن...شاید انتقالی بدن ...الان نسبت به  قبلا انتقالی راحت تر شده

هرچی رضای خداست.
حالا تا جواب انتخاب رشته صبر کن ...ببین چی میشه....بعد خودت رو در گیر کن...شاید انتقالی بدن ...الان ...

چشم عزیزم خیلی ممنون که وقت گذاشتی نظراتت خیلی برام مفید بود ❤

من مسلمان هستم اسلام کامل است اما من نیستم اگر از من اشتباهی سر زد این را به من نسبت دهید نه دینم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونید راستشو بخواید تو اطرافیانم هر دختری که دانشگاه شهر دیگه رفته به کل اخلاقیاتش عوض شده خودمم ی ...

ببینید به هرحال آدما تو مراحل مختلف زندگی دچار تغییر و تحول میشن و خب عزیزم این تغییر باید در جهت رشد باشه در جهتی که باعث تفکر بهتر بشه نه تغییری که هیچ سود درازمدتی براش نمیاره قرار نیست چون دخترهایی که اطراف شما بودن چون از نظر شما تغییر مثبت نداشتن شما هم دست از خواسته تون بردارید عزیزم شما باید با توجه به شخصیتت دنبال تغییر مثبت باشه اگه اینطور که شما میگید باشه آدمی که هیچ وقت تغییر نمیکنه یعنی هیچ تجربه ای نکرده و این مخالف رشد کردن هستن آدما تو شرایط مختلف و خودشون رو میشناسند اگر میخوایید بتونی تو این جامعه زندگی کنید باد بتونید در شرایط مختلف باشید و تغییرات مثبت در خودتون ایجاد کنید

من گمان میکنم که همیشه ذره ای دیوانگی برای خلق سرنوشتت لازم است #مارگارت_ یورسنار                              تو فکر می‌کنی که درد هیچوقت تموم نمیشه ولی میشه ولی اولش باید اجازه بدی درد وارد بشه نمیتونی باهاش بجنگی ازت قوی تره باید توش غرق بشی اما سرآخر یاد میگیری توش شنا کنی و با هر نفسی که باهاش میجنگی قوی تر میشی و بهت قول میدم بالاخره شکستش میدی.                               🎶🎤🏃🏻‍♀️ 
2728

ادمی که نمیزاره شما بری دانشگاه

ادم محدود کننده ای هست

من که هیچوقت ترجیح میدم کنار ادمی باشم

که موفقیت من براش مهم باشه

نه توی خونه موندن و عقب رفت من

یه مشکل خیلی بزرگ دارم و روحیه ام داغونه...لطفن برای حل مشکل خودم و بچه تو شکمم برام دعا کنید
میدونید راستشو بخواید تو اطرافیانم هر دختری که دانشگاه شهر دیگه رفته به کل اخلاقیاتش عوض شده خودمم ی ...

ببین عزیزم شما باید بتونی تنهایی هم از پس خودت تو جامعه بربیایی آیا دوست داری همیشه بگی من تاحالا تنهایی بیرون نرفتم یا اینکه یه زمانی بگی من تنهایی هم میتونم زندگی مو بسازم و موفق باشم

من گمان میکنم که همیشه ذره ای دیوانگی برای خلق سرنوشتت لازم است #مارگارت_ یورسنار                              تو فکر می‌کنی که درد هیچوقت تموم نمیشه ولی میشه ولی اولش باید اجازه بدی درد وارد بشه نمیتونی باهاش بجنگی ازت قوی تره باید توش غرق بشی اما سرآخر یاد میگیری توش شنا کنی و با هر نفسی که باهاش میجنگی قوی تر میشی و بهت قول میدم بالاخره شکستش میدی.                               🎶🎤🏃🏻‍♀️ 
2738
ارزش داره ولی رتبه کنکورم هم عالی شده و تهران انتخاب رشته کردم 

اون عشق اگ عشق بود میدید که رتبت عالی شده از جونش مایه میذاشت تا تو درستو بخونی.

پس کشکه مطمئن باش. برو درستو بخون نذار علف های هرز جلدی شکوفاییتو بگیرن

Turk girl.   مهربون باشیم. فمینیست به معنی برتر بودن زن نیست. بلکه به معنی یکسان بودن حقوق زن و مرد هست. ملوسکم شناختین که این چهارمین کاربریمه😋. دوس دارم خانومای کشورم به خودشون اهمیت بدن خودشونو فدای بقیه نکنن قوی باشن رو پای خودشون وایسن پس از حرفایی که میزنم ناراحت نشین.پنج ساله که فیتنس و پیلاتس کار میکنم. خانومی که میگی نمیتونم نمیشه پاشو از امروز ورزشتو بکن حلقتو بزن تلاشتو بکن به خودت کمک کن زیباترین و خوشگلترین خانوم باشی. من تونستم 💪✌💄🧚‍♀️
ارزش داره ولی رتبه کنکورم هم عالی شده و تهران انتخاب رشته کردم 

قطعا دانشگاه

ببین خیلی کمن کسایی ک بخاطرشون ازسن چیزات بزنی و اخرش پشیمون نشی 

الان ک میگی رتبت عالیه میگم بهت حتما دانشگاهتو برو 

عشق جلوی پیشرفتتو نمیگیره بلکه افتخار میکنه بهت 

خدایا شکرت ، خدایاااا عاشقتممممممم ، خدایا مرسی که همیشه کنارمی ، آخه دیگه چی میخوام من 😍😍😍
خودشونوچیکاره هستن؟

مهندس مکانیک 

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              
اون خودش دانشجو شهر خودمونه میگه دختر تنها راه دور میری من فکرم همش پیش توعه تهران جای خوبی نیست و ا ...

منطقی نیست.تهران جای خوبی نیست یعنی چی

رشته خوب دانشگاه تهران رو ول کنی....

نمیدونم خودت باید تصمیم بگیری

2706