2737
2739
عنوان

عشق یا درس و دانشگاه

802 بازدید | 62 پست

اگه برم دانشگاه باید قید عشقمو بزنم تا حالا تو این موقعیت قرار گرفتید؟کدوم انتخاب کردید ؟

من مسلمان هستم اسلام کامل است اما من نیستم اگر از من اشتباهی سر زد این را به من نسبت دهید نه دینم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من درس و دانشگاه حتما 

به نظرم آدم روی خودش سرمایگذاری کنه مطمعن تره تا ی نفر دیگه

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
2740

درسو دانشگاه بخون خودت آقای خودت باش.مردا ارزش هیچیو ندارن.بعد چن سال میفهمی و میگی ای کاش درسمو ادامه میدادم عمرمو پا تو هدر نمیدادم والا بخدا 

۹۹/۹/۹خداجونم تو این تاریخ اوضاع و زندگیم روبه راه بشه   تا اونی که ۹۹/۹/۱۰ چش نداره ببینه دماغش بسوزه     

عشقی که جلوی پیشرفت بگیره بعدا باعث جدایی میشه

چون برات تکراری میشه 

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
من درس و دانشگاه حتما  به نظرم آدم روی خودش سرمایگذاری کنه مطمعن تره تا ی نفر دیگه

احسنت.  تو زندگی فقط باید به خودت تکیه کنی که مطمسن باشی پشتت خالی نمیشه 

أللهـُـمَّ یَسِّر و لا تُعَــسِّر سـَهِّـل عـَلَـینا یا رَبَّ العالَمین❤
بستگی داره به اینکه طرفت ارزششو داره بخاطرش قید درستو بزنی؟اگه داره عشق رو بنظرم انتخاب کن

ارزش داره ولی رتبه کنکورم هم عالی شده و تهران انتخاب رشته کردم 

من مسلمان هستم اسلام کامل است اما من نیستم اگر از من اشتباهی سر زد این را به من نسبت دهید نه دینم
2706