2733
2734
از خدا کمک میخام دلمو اروم کنه ولی دلم اینقد داره میسوزه برا دخترم با هیجی اروم نمیشم 

اره سخته من و شوهر م برا دخترم ک یبوست داشت ۴ماهه بود دکتر شیاف میداد ببخشید میگم میزاشتم براش اون گریه میکرد و زور میزد ماهم کنارش کلی گریه 😔پیش میومد ۹روز هم دفع نداشت .اینارو میگم ک بدونی درکت میکنم 

درست میشه تا عادت کنه شیر خشک کمی اذیت میشه 

عضو گروه رز ابی💙وزن فعلی۶۶وزن هدف ۵۸

الاهی بمیرم من وقتی خدا دخترمو داد شش ماهش لود ناخواسته حامله شدم بقدری مظلوم نگاهم میکرد سینه میخاست دلم کباب میشد من شیرم خشک شده بود چون حامله شده بودم بعلش میکردم توبغل خودم شیشه بهش  میدادم میفهمم چقدر سخته برای یه مادر نتونه  سینشو بزاره دهن بچش خدا کمکش کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانوم جان پسرموزودازشیرگرفتم اوایل اصلا شیشه رونمیگرفت وقتی خیلی گرسنه بشه میگیره الان درست کن چون ...

تو خوابم امتحان کردم بیدار میشه نمیگیره گریه میکنه 

امروزم میگذره میدونم زیاد نمونده منم شاد باشم خدا امیدم تویی همه امیدم تویی توکل کردم به خودت سلامتی خانواده م و خودمو از خودت میخام فقط سلامتی دیگه هیچی نمیخام دخترم خوب بشه و میدونم خوبم هست همه این ازمایشا اشتباهن با امید به خودت میرم ازمایش باز منفی میشه مطمنم 🙏🏻😍

حالا همه میان هی میگن شیر خودتو بده و اعصابتو به هم میریزن منم یه مشکلی داشتم که مجبور شدم از همون اول به بچم شیر خشک بدم با اینکه شیر از سینه هام میریخت 

دوسه روز اول وقتی بچم دهنشو میاورد سمت سینم جگرم اتیش میگرفت برای جلوگیری از دخالت اطرافیان به همه گفتم شیر ندارم  پیشنهادای اطرافیان که فلان چیزو بخور تا شیرت بیاد و راهنماییاشون فقط اذیتم میکرد ولی الان که دخترم دوسالشه مطمئنم بهترین تصمیمو براش گرفتم اگه احساساتی عمل میکردم و شیر خودمو بهش میدادم الان عوارضشو تو بچم میدیدم 

بعد یه مدت به خودم گفتم این بچه به هر حال از شیر مادر محرومه قرار نیست از وجود یه مادر با انگیزه و با نشاط هم محروم باشه تمام زمانی که بهش شیشه میدادم بغلش میکردم بیشنر از بقیه بچه ها براش وقت میزاشتم انواع بازیهای مناسب سنشو سرچ میکردم و انجام میدادم الان دخترم نسبت به همسنهاش پیشرفته ترم هست 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2728
اخه چه رژیمی من چهارماهه به هیچی از گاو لب نزدم تخم مرغ و اجیل و ترشیجات و نوشابه کلا هرجی نگهدارنده ...

خوب میشه دختر منم تا وقتی غذا خور شد اسهال داشت

ولی بالاخره خب شد

فقط اینا نیست من یه لیست بلند بالا داشتم برا رژیم

بیا برو پیش این دکتر واقعا خوبه، نمیذاره شیرتو قطع کنی، حیفه

خدایا،حال همه رو به بهترین شکل خوب کن♥️
الاهی بمیرم من وقتی خدا دخترمو داد شش ماهش لود ناخواسته حامله شدم بقدری مظلوم نگاهم میکرد سینه میخاس ...

درکم میکنی الان چی میکشم ؟ از صبح گریه میکنم سینه هام دراز شیر شدن ولی دخترم نمی تونه بخوره فقط دنبالشون میگرده

امروزم میگذره میدونم زیاد نمونده منم شاد باشم خدا امیدم تویی همه امیدم تویی توکل کردم به خودت سلامتی خانواده م و خودمو از خودت میخام فقط سلامتی دیگه هیچی نمیخام دخترم خوب بشه و میدونم خوبم هست همه این ازمایشا اشتباهن با امید به خودت میرم ازمایش باز منفی میشه مطمنم 🙏🏻😍
خوب میشه دختر منم تا وقتی غذا خور شد اسهال داشت ولی بالاخره خب شد فقط اینا نیست من یه لیست بلند با ...

مندارومیه هستم خیلی دورم هیچوقت شوهرم نمیارتم‌اونجا حقم داره تا الان بیست دکتر بردم خوب نمیشه دیگه خسته شده اونم هیچجوره شیر نمیخوره  مال خودمم فقط تو خواب چن مک میزنه

2738
گلم از این پستونک ها که مثل سینه مادر ترک هستن بگیر بعد پستونک بزار روی سی‌نت وقتی دهنشو میاره بزار ...

چجوری پستونکی؟

درکم میکنی الان چی میکشم ؟ از صبح گریه میکنم سینه هام دراز شیر شدن ولی دخترم نمی تونه بخوره فقط دنبا ...

عزیزم من بهتر از هرکسی درکت میکنم

من مشکلات بیشتری هم داشتم، هر روزم گریه بود

توکلت به خدا باشه، نهایتا شیرخشکی میشه که اونم بد نیست ولی تلاشتو بکن، با دکترای دیگه هم مشورت کن

خدایا،حال همه رو به بهترین شکل خوب کن♥️
آخی چقدر سخت شرایطت ولی زود میگذره اونم به شیشه عادت می کنه وقتی شیرخشکی میشن حسابی وزن میگیرن خوشحا ...

ممنونم خداکنه زود عادت کنه بکذره الان بیدار شده بود تو چشام نگا میکرد گریه میکرد میگفت ممه  اینو یاد گرفته منم پا به پاش گریه کردم به زور ۱۵سیسی دادم خوابید 

عزیزم اروم باش،عادت میکنه زیاد طول نمیکشه،یه روزه نهایتا دوسه روزه ،تا یک هفته دیگم کلا سینتو فراموش ...

خیلی ازتون ممنونم واقعااا که منو نمیشناسین برام دعا میکنین حتما یه مادری که درکم میکنی  

دلم خیلی خونه الان بیدار شده از گشنگی تو چشام نگا میکنه گریه میکنه شیر میخاد 

مندارومیه هستم خیلی دورم هیچوقت شوهرم نمیارتم‌اونجا حقم داره تا الان بیست دکتر بردم خوب نمیشه دیگه خ ...

عزیزم توشهرما یدکتر خیلییی خوب هست من شمارشو میدم فردا بهش بزنگ توکرونا با تلفنم جواب میده خیلیم باحووصله س همه چیز دخترتو بهش بگو ایشالا ک خوب بشه

۰۸۶۴۶۳۴۰۴۲۷دکتر لورا ملیکوف ولی فک کنم ویزیتشو میگیره 

میخوای مطمن شی ک درست گفتم یا نه بزنگ ۱۱۸ استان مرکزی شهرشتان خمین .

اینو بزنگ بپرس

دکتره کارش فوق العاااادس دخترمنو بچه خواهرمو کسایو ک رفلاکس شدید داشتن درمان کرده

کاربری پنجممه ک درست کردم. نی نی یاااار ۵ بامن مشکل داری عااایااا.؟؟؟؟😑
خیلی ازتون ممنونم واقعااا که منو نمیشناسین برام دعا میکنین حتما یه مادری که درکم میکنی   دلم خ ...

عزیزم پاشو براش اب قند گرم درست کن بده بخوره گناه داره قندش نیوفته فردام‌بزنگ ب این دکتره ببین باید چیکارکنی بهش بگو شیرخشکم نمیخوره خیلییی باحوصله س خانومه دکترش فوق العادس بخدا دعام میکنی من میدونم چی میکشی الان خودمم کشیدم

کاربری پنجممه ک درست کردم. نی نی یاااار ۵ بامن مشکل داری عااایااا.؟؟؟؟😑
میدونم چقدر سخته منم وقتی پسرم سه ماهش بود حامله شدم بعد تا ۸ ماهگیش هم سعی کردم لز شیر خودم بدم ولی ...

میدونم ولی خیلی گناه داره وقتی دنبال سینم میکرده وگرنه از خدامه به شیشه عادت کنه و سیر بشه

2706