2737
2739
عنوان

به مامانم گفتم از بابام طلاق بگیر

| مشاهده متن کامل بحث + 1744 بازدید | 75 پست
نه فعلا ازدواج نکردم ، باهم زندگی میکنیم نمیتونیم از هم جدا باشیم با هم بزرگ شدیم  😍

در پناه خدا

من دارم جدا میشم پسرم ۷ سالشه پیس باباشه 

ب نظرت اینده ک بزرگتر شد میاد پیش من زندگی کنه 

فقط ب این امید زندم 

ب شدت وابسته باباشه و خیلی دوسش داره  و البته جاش هم خوبه 

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم
خوب کاری کردی . چقدر خوب که شجاعتش رو داشتی 

اره.بحث ی عمر زندگیه.منم ادم احساسی هستم.زندگی بدون عشق مفته.از من ب همتون نصیحت.هیچوقت بدون داشتن علاقه ازدواج نکنید.چون علاقه بوجود نمیاد.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هعی زیاد تلاش کردم زیاد نشده میخوام ی مدت جوری رفتار کنم انگار اصلا وجود نداره نه زنگی نه پیامی هیچی ...

باز خودت بهتر میشناسیش عزیزم.امیدوارم زندگیت بر وفق مرادت باشه و شوهرت قدرتو بدونه

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
در پناه خدا من دارم جدا میشم پسرم ۷ سالشه پیس باباشه  ب نظرت اینده ک بزرگتر شد میاد پیش من زن ...

عزیزم😔 اره که میاد غصه نخور ،میدونم سخته منم بخاطر همین سختی وقتی بچه بود جدا نشدم ،انشالله خدا به دلت ارامش بده و هر چی به صلاح جفتتون هست اتفاق بیفتع

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2731
عزیزم😔 اره که میاد غصه نخور ،میدونم سخته منم بخاطر همین سختی وقتی بچه بود جدا نشدم ،انشالله خدا به ...

خیلی ممنونم عزیزم 

خیلی برام سخته ولی دم نمیزنم رفقط از خدا ارامش برا خودم و پسرم میخوام 

عزی م در پناه خدا موفق باشید

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم
خیلی ممنونم عزیزم  خیلی برام سخته ولی دم نمیزنم رفقط از خدا ارامش برا خودم و پسرم میخوام  ...

درکت میکنم مادری❤انشالله غرق ارامش بشین 

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
عشق شاید بعد ازدواج به وجود نیاد ولی به نظرم آدم باید متعهد باشه مامان شما نه فقط زندگی خودش و شما ...

اولاً نمیخواد طلاق بگیره فقط به فکر فرو رفته مطمئنم ته این فکرا هم به هیچ عنوان به طلاق ختم نمیشه 

دوماً فکر میکنی ی مرد بعد از اینهمه مدت متوجه نمیشه که زنش دوسش نداره ؟ 

سوماً من قصدم از این تاپیک این بود که در حد اندک بقیه رو نصیحت کنم (هر چند من در حد و اندازه نصیحت نیستم) اما میخواستم تجربه ی ازدواج رو با بقیه در میکنم بذارم . شاید به درد یکی خورد .

2738
اولاً نمیخواد طلاق بگیره فقط به فکر فرو رفته مطمئنم ته این فکرا هم به هیچ عنوان به طلاق ختم نمیشه&nb ...

ببینید به نظر شما یه مرد وقتی احساس کنه زنش حالا به هر دلیلی دوسش نداره میاد میگه برو طلاق بگیر ؟؟! 

خب طبیعتا به این راحتی نیست چون به هرحال آدم دل میبنده و احساس عذاب وجدان میکنه مگر اینکه بشینن دوتا آدم عاقل و بالغ باهم حرف بزنن و به نتیجه برسن و جدا شن 

بعد به نظرم اینکه شریک زندگی یکی بخواد به طلاق فکر کنه 

خیلی وحشتناک تر از اینه که طلاق بگیره !!!! 

من نگفتم طلاق گرفتن کار اشتباهیه چون به هر حال پدرشما هم حق داره زندگی کنه با کسی که عاشقشه و خب این جدایی به نفعشه 🤷‍♀️🤷‍♀️

تا همین الانم کلی از عمرش هدر رفته 

ببینید به نظر شما یه مرد وقتی احساس کنه زنش حالا به هر دلیلی دوسش نداره میاد میگه برو طلاق بگیر ؟؟!& ...

آره به نفع جفتشون هست . اما بابام تحت هیچ شرایطی مامانم رو طلاق نمیده مطمئنم . 

2706