2733
2739
عنوان

هفتع بعد باید برم سون ان تی مادر شوهرم نمیزاره

| مشاهده متن کامل بحث + 1681 بازدید | 96 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خدا لعنتشون کنه چه قوم ضالمی هستن   ...تو هم مثل من با مادر شوهرت زندگی میکنی

اره تو روستا فقط موقع خواب جدا میشییم غذا ..... باهمیم عینه خر کار میکنم رحمم دوشاخه وگرنه نگران نبودم

2731
انشالله به سلامتی کوچولوتو بغل کنی برای منم دعا کن عزیزم❤

ممنون از دعای خیرت گلم. ❤️💚 چشم ان شاءالله فردا بیاد نی نی سایتی هایی ک گفتن بیادشون باشم هستم 

خدا حاجت دلتو ب بهترین نحو ممکن بده بانو.

و خدایی ڪہ همین نزدیکیست ... میزند لبخندی بہ تمام گره هایی ڪہ تصور دارم همگی ڪور شدند 💚
2740
ممنون از دعای خیرت گلم. ❤️💚 چشم ان شاءالله فردا بیاد نی نی سایتی هایی ک گفتن بیادشون باشم هستم  ...

ممنون عزیزم منم منتظرم خدا بهم نی نی بده....انشالله به دعای شما سر زایمان این اتفاق بیفته...برات ایت الکرسی میخونم 

منم از اون موقعی که عروس شدم دارم برادر شوهرامو بزرگ میکنم پدر شوهر مادرشوهرمو نگه میدارم واقعا خسته ام ۱ روز برای خودم زندگی نکردم از صبح تا شب کار میکنم اما هیشکی نمیبینه   فقط دارم نوکریشونو میکنم اما بشکنه دستم که نمک نداره     من حتی تو خونه خودمم راحت نیستم حتی ۱ بار پیش شوهرم راحت نبودم الان ۷ سال ازدواج کردم ولی هنوزم که هنوزه از شوهرم خجالت میکشم انقدر که باهاش تنها نبودم  خدا لعنت کنه هرچی ظالمه هرچی قوم شوهر بی لیاقته

2706