2733
2734

۱۸ سالمه رحمم‌دوشاخه بخدا یه ذره استراحت ندارم از ساعت ۶و نیمو صبح تا ۱۱ شب سرپام غذا جارو ....حتا لباساش و رخته خواباشو من جمع میکنم  دوهفته پیش تو هشت هفته لکه بینی داشتم اونم بخاطر همین خانوم که ۵۰۰ کیلو گوجه گرفت تا رب درست کنه خدارو شکر بچم چیزیش نشد الانم میگم باید برم سونو میگه مگه من رفتم که تو بری شوهرمم طرف اونه میگه خودت برو میخوای پول مول نمیدم فقط منم ۲۰۰ تومن بیشتر ندارم😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بروها

اصلا به هر قیمتی شده برو

ی بنده خدا تو همین سایت مادرشوهرش نذاست بره متاسفانه نی نی ش سندروم داون دنیا اومد

بلا ازت دور باشه ولی حتما حتما برو

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2738

وای عزیزم . از شوهرت پولو به طریق دیگه بگیر حتما برو . دوست من عین شرایط شمارو داشت از پیش مادرشوهر جداشد . یعنی دوستم تا بچش ۶ ماهش بود پیش مادرشوهر بود بعد اسباب کشی کرد 

امید زندگیم دوقلوهام😍 

به منم گفتن جفتم پایینه((۷ ماهمه)ممکنه باعث سقط  یا زایمان زودرس بشه باید برم پیش متخصص مادرشوهرم پیگه به خدا توکل کن الکی پول خرج نکن😐

دیروز رفتم ۱۷۰ ویزیت دادم از لجم خیلیم خوب کاری کردم عوضش خیالم راحت شد مشکلی ندارم 

مادرخوبی نداشتم سعی میکنم مادرخوبی برای دخترم باشم

اه این تبلیغه چیه وسط حالم بهم خورد دختر گل تو همش 18 سالته به خودت ظلم نکن اگه الان قوی نباشی تا آخر زیر دستشون میشی 

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 

ای وای، بشین منطقی و با آرامش بدون اینکه بهش بگی مادرت گفته نرو، متقاعدش کن که بری، بگو اکر خدایی نکرده بچه چیزیش باشه بعد باید پول بیشتری بدی، پس اجازه بده الان برم، دعوا نکن که شدیدا رو بچه اثر میگذاره

دلم واسه شما زنا اصلااا نمیسوزه چون هرکی اندازه ک هست ب بقیه میگه ک باهاش رفتار کنن توهم حتما همین ک ...

عزیزم یکم یواشتر بارداره بنده خدا

میشه گرفتن مجوز و  رفع مشکلات مالیم صلوات بفرستید دوستای عزیزم😘
2706