2733
2739
عنوان

بیاین تاپیک ترسناک(افرادی که میترسن نیان)

| مشاهده متن کامل بحث + 1991 بازدید | 214 پست
یه مسئله ریاضی بدجور اعصابمو به هم ریخت.رفتم پیش بابام تاشاید اون بتونه حلش کنه.در اتاقشو زدم.گفت:بی ...

بنظرم باید ریاضی رو بزاره کنار این کلا حافظه نداره😂

اینم برا عوض شدن جو که بقیه نترسن😅

خیلی زوداتفاقات قشنگ برام رقم میخورن پشت سر هم و به خواسته هام میرسم ‌.ان شاالله شماهم به خواسته دلتون برسین🌹🤗
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
از خودم شروع میکنم😎روستا زندگی میکردیم تو یه خونه خیلی بزرگ،یه روستای فوق العاده سرد زمستونا هممون ...

خو وختی ایهمه آدم ی جا میخوابن همین میشه دیگه..یکی لگد پرونده رو سرت شایدم عمدی بوده باشه

۹۹.۹.۹  از خونه مستقل و زیبای خودمون آماده شدیم رفتیم برای عروسی داداشم که ی کار خوب پیدا کرده بود💚🤲
از خودم شروع میکنم😎روستا زندگی میکردیم تو یه خونه خیلی بزرگ،یه روستای فوق العاده سرد زمستونا هممون ...

یا خدا  چه ترسناک  

دیگم داری؟ تعریف کن

بی راه نرو ساده ترین راه حسین است...♥
واقعا   برای همین نترسی میشه تعریف کنی

میومدن پیشم شب ک میشد از هیچی نمیترسیدن ن صدای قران ن بسم الله 

ی موقع قیافه واقعی میومدن ی موقع شکل دوستام ی موقع سایه بودن

بین عشق و نفرت ی خط باریک وجود داره ....
تعریف میکنی عزیزم

بله حتما گلم

سالها گذشت تا من فهمیدم آدمها احتیاج دارن سفر برن. احتیاج دارن از زندگی لذت ببرن و لذت بردن برای آدمها متفاوت معنی میشه...یکی از ﻫﻴﺎت امام حسین لذت میبره یکی از مهمونی رفتن. یکی تو سفر مکه اقناع میشه یکی تو سفر تایلند.اینا همشون برای من آدمهای محترمی هستن.سالها گذشت تا من فهمیدم نباید به دلخوشی های آدمها گیر بدهمچون آدمها با همین دلخوشی ها سختی های زندگی رو تحمل میکنن.لطفا به دلخوشی دیگران گیر ندهید !
2740
ولی من واقعا دارم با جنی چیزی زندگی میکنم دیگه از ترسیدن گذشته یجورایی هم خونه ایم 😊

تنهایی مگه؟

معمولا جایی هستن که ادما اونجا نباشن

خیلی زوداتفاقات قشنگ برام رقم میخورن پشت سر هم و به خواسته هام میرسم ‌.ان شاالله شماهم به خواسته دلتون برسین🌹🤗
میومدن پیشم شب ک میشد از هیچی نمیترسیدن ن صدای قران ن بسم الله  ی موقع قیافه واقعی میومدن ی مو ...

دروغ  

میشه بگی چجوری؟

۱۰ تا ۱۵ سال پیش پدربزرگم اینا هنوز کوچ میکردن و یک جا نشین نشده بودن،خاله م و دختردایی هاش تو سیاه چادر نشسته بودن و تعریف میکردن و میخندیدن یهو یه دست سفید بینشون رد میشه و بای بای میکنه(خاله م هنوز که هنوزه ماجرا رو قشنگ تعریف نمیکنه)دختردایی مامانم از حال میره کلا

هی من صبوری کن💚لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه حتی پستی که میخونم جایی که کامنت میذارم💜 راهنما و حامی منه💙دنیا رو با چشاش میبینم🧡روح منو از زنگار پاک میکنه و صیقلی میده وجودمو از ناخالصی ها پاک میکنه اون مراقب منه مثل پدر،برادر،رفیق،یار❤ما از مال دنیا دستامون خالیه ولی قلبامون سرشار از عشقه حتی در بحرانی ترین شرایط💗از خاکستر بر میخیزیم💚
میومدن پیشم شب ک میشد از هیچی نمیترسیدن ن صدای قران ن بسم الله  ی موقع قیافه واقعی میومدن ی مو ...

ینی چهره یه جن رو دیدی؟😐

مثل من 

برای شما چجورین؟؟؟؟

سالها گذشت تا من فهمیدم آدمها احتیاج دارن سفر برن. احتیاج دارن از زندگی لذت ببرن و لذت بردن برای آدمها متفاوت معنی میشه...یکی از ﻫﻴﺎت امام حسین لذت میبره یکی از مهمونی رفتن. یکی تو سفر مکه اقناع میشه یکی تو سفر تایلند.اینا همشون برای من آدمهای محترمی هستن.سالها گذشت تا من فهمیدم نباید به دلخوشی های آدمها گیر بدهمچون آدمها با همین دلخوشی ها سختی های زندگی رو تحمل میکنن.لطفا به دلخوشی دیگران گیر ندهید !

جن مسلمان بودن ک نترسیدن.ولی جن چ مسلمان چ کافرش برا ادم فرقی نداره فقط اذیت میکنن

💐🌻🌼🌺🌹🌷⚘🌸

بچم رو بغل کردم و توی تختش گذاشتم که بهم گفت:بابایی زیر تخت رو نگاه کن هیولا نباشه منم واسه اینکه آرومش کنم زیرتخت رو نگاه کردم.زیر تخت بچمو دیدم که بهم گفت:بابایی یکی رو تخت منه...

2706