2737
2739
عنوان

شوهرم اصرار داره بیا خونمون دارم دیوونه میشم😢😓😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1076 بازدید | 45 پست
با سیاست میتونی بهترین زندگی برای خودت بسازی 

چکار کنم کسایی که ازشون متنفرم تحمل کنم

متاهل و متعهد به قلب آقا مجیدمون💑💍❤دخمل خوبیم لطفا اذیتم نکنین گناه دارم دیگه شماره ندارم عضو شم😂😂میشه برای زودتر رفتن سر خونه زندگیمون یک صلوات بفرستین و با قلبای پاکتون دعا کنین واسه خوشبختیمون خواهریا خیلی سختی کشیدیم😭❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون عاشق شوهرمم مجبورم تحمل کنم با وجود این کرایه ها با پولی که داریم بهمون بک اتاقم نمیدن البته شوه ...

نه هفته هفته میرفتی بمونی نه اینکه الان دو ماه سر هم نزنی از اول با شخصیت میرفتی سر میزدی میومدی خونه بابات الانم اصلا بهشوهرا حساسیت نشون نمیدادی فردا بدترین کارو کنن میگه تو از اول مشکل داشتی برو سر بزن برو خونتون حتما شب نباید بمونی که

این کارتون بی احترامی به خانواده شوهرتونه فقط یه لحظه فکر کنید که روزگاری عروستون اینطور باهاتون بر ...

اگه منم با عروسم اینکارارو کردم با من اینکارو کنه

متاهل و متعهد به قلب آقا مجیدمون💑💍❤دخمل خوبیم لطفا اذیتم نکنین گناه دارم دیگه شماره ندارم عضو شم😂😂میشه برای زودتر رفتن سر خونه زندگیمون یک صلوات بفرستین و با قلبای پاکتون دعا کنین واسه خوشبختیمون خواهریا خیلی سختی کشیدیم😭❤
2731
چون عاشق شوهرمم مجبورم تحمل کنم با وجود این کرایه ها با پولی که داریم بهمون بک اتاقم نمیدن البته شوه ...

پس سعی کن دوسشون داشته باشی مگه چیکار کردن؟ دخالت و.. میکنن؟ 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
خیلی بَدَن؟

اره به خدا همیشه سر اونا با شوهرم بحثم میشه

چکار کنم کسایی که ازشون متنفرم تحمل کنم

چند سال دیگه همین حس رو به شوهرت داری سعی کن الان مشکلت رو حل کنی

قرار هست توی یک ساختمون زندگی‌کنیم یا توی یک خونه چند سالته؟

نه هفته هفته میرفتی بمونی نه اینکه الان دو ماه سر هم نزنی از اول با شخصیت میرفتی سر میزدی میومدی خون ...

من چه میدونستم بخاطر دل شوهرم موندم اوناهم با رور نگهم میداشتن منو میبردن دیگه کسی منو نمیاورد خونه اخه من باید کیو ببینم اصلا نخوام اونا رو ببینم

2738
پس سعی کن دوسشون داشته باشی مگه چیکار کردن؟ دخالت و.. میکنن؟ 

کاشکی تو روم بیان فحش بدن تو روم خوبن میشینن پشت یرم ارم بد میگن البته من به مامان باباشم کاری ندارما یک داداش داره ازون متنفرم همش از شوهرم سو استفاده میکنه منم حرص میخورم اصلا نمیخوام چشمم بهش بیفته

چند سال دیگه همین حس رو به شوهرت داری سعی کن الان مشکلت رو حل کنی قرار هست توی یک ساختمون زندگی‌کنی ...

نه عاشق شوهرمم چرا این حسو داشته باشم خونشون دو طبقه خودشون بالا پایینی دست مستاجره که میدن به ما ۲۰ سالم

من چه میدونستم بخاطر دل شوهرم موندم اوناهم با رور نگهم میداشتن منو میبردن دیگه کسی منو نمیاورد خونه ...

ببخشیدا فقط باید قاضی رو ببینی واسه طلاقت تا دیگه اونها رو نبینی هر کاری کنی اول و آخر داری با پسر اونا زندکی‌میکنی مگه میشه نبینی اونم توی یک خونه

عزیزم خواهرانه بهت میگم سعی کن کنار بیای ک عذاب نکشی‌ . چون شوهرتم میتونه این کارو بکنه باخانوادت.

شوهرم بیچاره خیلی خوبه اهل تلافی نیس ولی من خودمم اذیت میشم از اذیت شدن اون ولی هرکار میکنم تحمل دیدنشونو ندارم الان نمیدونم اگه منو برد چه رفتاری کنم خیلی برام سخته

ببخشیدا فقط باید قاضی رو ببینی واسه طلاقت تا دیگه اونها رو نبینی هر کاری کنی اول و آخر داری با پسر ا ...

زندگی ما دونفره چه ربطی به اونا داره الان مامان بابای خودم سال به سال خانواده همو نمیبینن

2706