2737
2734

اچه ها من یکساله عقدم تو این مدت امش به اصرار شوهرم یک هفته یک هفته خونشون منو نگه میداشتن برام مثل مرگ بود اصلا ار خانوددش خوشم نمیاد مخصوصا داداشش که مجرده تو خونه هم هست منن راحت نیستم اونجا بهش گفتم نمیتونم تنگار تو زندانم گفت خب بیا یک روز وایستا روز بعد میبرمت  تاچار قبول کردم ولی به خدا یک روزم نمیتونم تحملشون کنم انقدر ازشون متنفرم و حس بد میدن بهم

متاهل و متعهد به قلب آقا مجیدمون💑💍❤دخمل خوبیم لطفا اذیتم نکنین گناه دارم دیگه شماره ندارم عضو شم😂😂میشه برای زودتر رفتن سر خونه زندگیمون یک صلوات بفرستین و با قلبای پاکتون دعا کنین واسه خوشبختیمون خواهریا خیلی سختی کشیدیم😭❤

شوهرم گفت تو چند ماهه نیومدی مامان بابام فکر کردن ما قهریم میگم میام پیش تو فکر میکنن میرم با دوستام میگن تو که با زنت خوبی میری خونشون میرین بیرون پس چرا نمیاد اینجا دو سه ماهه ندیدمشو شوهرم میگه شش ماه همش غر میزنه

ما سه ماه دیگه میریم سر خونمون حتی نمیدونم چطور قراره با اونا زندگی کنم شوهرم میگه تو میخوای چند سال با اینا زندگی کنی چرا گوشه گیری میکنی فردا کارت به اینا میفته ولی دست خودم نیست الانم همش حالم بده و ماتم دارم 

شوهرم میگه من برا خودت میگم اینطور اذیت میشی شما میگین من چکار کنم😓

متاهل و متعهد به قلب آقا مجیدمون💑💍❤دخمل خوبیم لطفا اذیتم نکنین گناه دارم دیگه شماره ندارم عضو شم😂😂میشه برای زودتر رفتن سر خونه زندگیمون یک صلوات بفرستین و با قلبای پاکتون دعا کنین واسه خوشبختیمون خواهریا خیلی سختی کشیدیم😭❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب نمیشه شوهرت بیاد خونه شما؟ 

میاد اون همیشه میگه تو چرا نمیای پس منم نمیام غر میزنه همش

2731

اخلاقتوعوض کن پسرشونوگرفتی باخونوادش باید بسازی باسیاست. بچه بازی درنیار. ی عمربچه بزرگ کردن زنش دادن ک بشه این

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن

تو که انقدر حساسی چرا قبول کردی باهاشون همخونه باشی؟ 

منکه به پیشنهاد خودم رفتیم ودوسشون داشتم صدبار خودمو لعنت کردم

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
اخلاقتوعوض کن پسرشونوگرفتی باخونوادش باید بسازی باسیاست. بچه بازی درنیار. ی عمربچه بزرگ کردن زنش داد ...

اخه اونا اصلا ادم نیستن همش دنبال دورو بازی و پش سر من حرف میزنن مریض نیستم که الکی باهشون بد باشم😒

2738
خوب باهاشون خوب باش. مگه چقدر بهت بدی کردن ک انقدر نفرت داری؟

اصلا دلم صاف نمیشه نمیدونم چرا

اخلاقتوعوض کن پسرشونوگرفتی باخونوادش باید بسازی باسیاست. بچه بازی درنیار. ی عمربچه بزرگ کردن زنش داد ...

والله ماهم خوشمون نمیاد ولی بخاطر همسرمون قبول کردیم پذیرفتیم هرچیزیو ...

درضمن این مشکل پیش پا افتاده ای 

خودت برای خودت حاشیه درست نکن 

خیلیا بدترین اختلافات دارن ... همین که همسرت طرف تو خیلیه والله

تو که انقدر حساسی چرا قبول کردی باهاشون همخونه باشی؟  منکه به پیشنهاد خودم رفتیم ودوسشون داشتم ...

چون عاشق شوهرمم مجبورم تحمل کنم با وجود این کرایه ها با پولی که داریم بهمون بک اتاقم نمیدن البته شوهرمم از مجبوریه خودشم دلش نمیخواد چاره دیگه نداریم

این کارتون بی احترامی به خانواده شوهرتونه

فقط یه لحظه فکر کنید که روزگاری عروستون اینطور باهاتون برخورد کنه همه چی حل میشه واقعا اونا هرکس هم باشن اینقد بد نیستن که سه ماه نرین پیششون بالاخره هنین شوهری که عاشقشین دس پرورده و هم اخلاق اوناس

والله ماهم خوشمون نمیاد ولی بخاطر همسرمون قبول کردیم پذیرفتیم هرچیزیو ... درضمن این مشکل پیش پا افت ...

طرف من؟اون همش حرف خانوادشو میزنه تا میگم اونا فلانن منو میخواد قورت بده

2706