2733
2734
عنوان

کیا زن داداش یا عروس ناسازگاری دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1148 بازدید | 65 پست
کاش برادرم و اذیت می‌کرد خودش میدونه فقط با من و مادرم کار داشت توهم میزد دختر دیوانه الانم دارن جدا ...

چه توهمی مثلا؟ شما خوشحالین که جدا میشن؟ بچه هم دارن؟

همش مث کنه چسبیده به داییم نمیزاره جایی تنها بره با رفیق بره بعد خیلی خرج میکنه ولی جلو ما همش انکار ...

خوب عزیزم اونجوری دوس داره به نظرم کار خوبی میکنه اجازه نمیده همسرش با دوستاش برن رفیق بازی الان زمانه خوبی نیس همسرت بادوستاش بفرستی گردش ومسافرت

ای حضرت عباس دلم رادریاب                  السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین🏴◼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چکار میکنن مثلا؟ داداشاتون دوسشون دارن یا نه؟

یکیشون که نامزد عقدیه و درشرف طلاق هست خداروشکر فوق العااااده قهر قهرو وناز نازو و بدبین و حساس بود. از 365 روز سال 300 روزش قهر سر مسائل فوق العاده پیش وا افتاده..

یکیش هم به بهونه شاغل بودن اصلا دست به سیاه سفید نمیزنه ، آشپزی با داداشم ، بچه داری با داداشم، خونه داری صفر... فقط یه گوشی دستشه از صب تا شب تو نت میچرخه و یه بچه شیر میده فقط ،یه زبون درازی داره و یه بخت بلندی که همچین شوهر پپه ای گیرش اومده... 😕

2728
خوب عزیزم اونجوری دوس داره به نظرم کار خوبی میکنه اجازه نمیده همسرش با دوستاش برن رفیق بازی الان زما ...

عزیزم همیشه بچسبی ب مرد ازت زده میشه حتی ی کاری هم داره باید همراش راه بیفته بره بعدم مرد ب تفریح نیاز داره برای روحیش خوبه مدتی یبار اگر رفیقاش بد نباشن برای هر آدمی لازمه 

هر آدمی زیادی پیله و کنه باشه از چشم میفته 

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات   
شاید اما اول ک تازه اومده بود خوانوادمون من ۱۶ ۱۷ سالم بود نمیدونم چرا باهاش یجوری بودم اما انقد باه ...

عروسی که میاد تواون خونه چندسال باطبیعت و راه روش های متفاوت تراز خونه های پدرشوهر زندگی کرده کسی حق نداره بگه اومد باید مثل ماباشه

به نظرم بزرگترا(پدرشوهر ومادرشوهر) باید کاری کنن عروس راحت باشه واحساس راحتی کنه بعد کم کم همه چی درست میشه

2740
چه مریضی؟ کاش جدامیشدن

داييم ٤ تا دختر داره هر ٤ تا ١٤سالگس ازدواج كردن ميگه داماد دارم روم نميشه 

الانم ديگه اينقدر با كل خاندان دعوا كرده حتي با خواهر برادراي خودش بيماري قلبي داره شديدع 

داييم هم يك روز در ميون ميره دياليز از بس حرص خورد ديابت گرفت 

عزیزم همیشه بچسبی ب مرد ازت زده میشه حتی ی کاری هم داره باید همراش راه بیفته بره بعدم مرد ب تفریح نی ...

چون شمااحساس میکنی مرد به تفریق بادوستاش نیاز داره قرار نیس زن داییتم همچین تفکری داشته باشه

2706