2733
2734
عنوان

کیا زن داداش یا عروس ناسازگاری دارن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1148 بازدید | 65 پست
طلاق گاهی نجات دوتا زندگیه

عزیزم شما نباید یه زندگی رو نجات بدی که 

برادرای ما هر کدوم یه مرد بالغن نه یه پسر چه 2 ساله 

کسی که ارزوی طلاق زن داداششو میکشه از حسادتشه و بدجنسیش

عزیزم شما نباید یه زندگی رو نجات بدی که  برادرای ما هر کدوم یه مرد بالغن نه یه پسر چه 2 ساله&n ...

من زندگی خودمو گفتم زن داداش ندارم. از دست خونواده ی شوهر میخوام جدا بشم. خواستم ببینم خونوادش خوشحال میشن. البته شوهرم جونش درمیره من ازش جدا شم ولی من دیگه نمیتونم تحمل کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی کسی خواهرشوهر بدجنسی هست حتما همون ادم عروس بدجنسی هم هست

همیشه از زن داداشاش بد میگفت ولی عروس ما لیاقت ما رو نداشت بخدا حالا نه چون خودم خواهر شوهرم میگم نه میگم خدا خودش شاهده که ما چیکار کردیم 

مثلا بعد دعواشو داداشم میگفت یه روز مارو دعوت کرد بریم اش بخوریم ما رفتیم دیگه نزدیک شب بود خواهرم به شوخییی گفت وا تو اشت اماده نیست هنوز منتظر بود که ما بریم درست کنیم ما تارسیدیم شب شد بعد خون داداشم کرده بود تو شیشه که خواهر اومده اینجوری گفته مگه من نوکرش بودم من لطف کردم دعوتشون کردم 

2728
من زندگی خودمو گفتم زن داداش ندارم. از دست خونواده ی شوهر میخوام جدا بشم. خواستم ببینم خونوادش خوشحا ...

وا یعنی بخاطر خونواده شوهرت میخای خودتو شوهرتو بدبخت کنی؟؟خب باهاشون رفتو امد نکن اونا ناراحتی یا خدشحالیشون مک چ ارزشی داره 

همیشه از زن داداشاش بد میگفت ولی عروس ما لیاقت ما رو نداشت بخدا حالا نه چون خودم خواهر شوهرم میگم نه ...

جلل الخالق،خب میگفتین مگ ما خاستیم دعوت کنی خب دعوت نکن،الان 90درصد عروسا دوس ندارن با خونواده شوهر رفتو امد کنن فقط خونواده خودشونو میخان