2410
2553

حرص میخورین که داداش یا پسرتون رو اذیت میکنه؟ یااهمیتی نداره و حس میکنین برادر یا پسرتون از پسش برمیاد؟ 

دوس دارین طلاق بگیره و بره یا نه

من از خدامه زنداداشم گورشو گم کنه بره از بس بد جنس و دو بهمزنه همیشه هم طلبکار و فوق العاده فرصت طلب

به اندازه ی باورهای هر کسی ؛ با او حرف بزن …. بیشتر که بگویی ، تو را احمق فرض خواهد کرد …!!!  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

خداااا شاهده ما از گل نازک تر به عروسمون نگفتیم‌ ولی اون از ما بدش میاد داداشمون کاری کرده اونم کاری بهمون نداره فقط سالی یه بار خونه بابام همو میبینیم من حلالش نمیکنم هیچوقت

نداریم ولی ادم ناراحت میشه اما نه تا حدی که دلش بخواد طلاق بگیرن بالخره زنو شوهر که رودروایسی ندارن خیلی طرف نتونه تحمل کنه خودش یکاری میکنه دیگه به بقیه ربطی نداره

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2706