2733
2739

۲ روزه رو گاز کوبیده درس میکنه😐

گازو کثیف میکنه ایییی چیکار کنم گفتم خودت تمیز کن نمیدونم بکنه یا ن 

همون گوشتای منجمد ک گفتم براتون 

نصفشو داد ب خالش گفت بو میده حالام کباب میکنه برا خودش 

چند روز اونارو چرخ کردیم ظرف در اومد چرخ گوشت شستم اخرشم نسیب خالش شد 

حالام ک باید گازتمیز کنم 

زشت ترین دختر سایت هستم🤚
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

یه سوال چجوری رو گاز کوبیده درست میکنید

من یه بار مامانم خونه نبود خواستم این کارو کنم

همش حیف و میل شد و ریخت رو گاز😐😝😅

خلاصه همیشه از بیرون سفارش میدم 

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

قدرش رو بدون. , من و عشقم چند ساله همش دعا میکنیم شرایط جور شه بریم سر زندگی مون 😥.  خیلی دلتنگ همیم

کاش سر زندگی مون بودیم هر چقدر می خواست خونه رو کثیف می کرد ، فقط نگاش میکردم و با وجودش خوشبخت بودم 

دعا کنید برامون 😥

2740
بیخیال بابا یه دستماله دیگه

پس تکلیف چند روز چرخ گوشت شستنم چی ک رفت داد ب خاله اش؟

اگ نمیتونس بخوره پس چرا با چنتا ک اورده کباب درس میکنه؟

زشت ترین دختر سایت هستم🤚
😫رو گاز کباب درس میکنه؟

هوففف تو هنوز درگیری 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
قدرش رو بدون. , من و عشقم چند ساله همش دعا میکنیم شرایط جور شه بریم سر زندگی مون 😥.  خیلی دلتن ...

قبل ازدواج منم ازین حرفا میزدم  میگفتم فقط اون باشه اصلا خوشبختی نمیخام اما میبینی که زندگی چیا داره و عصابت بخاطر چیا خورد میشه

زشت ترین دختر سایت هستم🤚
هوففف تو هنوز درگیری 

ارهههه😂😂😭😭😭نمیدونم بخندم یا گریه کنم چنتا از اون گوشتارو اورده حالا خونه رو کلا کثیف کرده خونه بوی جگرکی میده

زشت ترین دختر سایت هستم🤚
یه سوال چجوری رو گاز کوبیده درست میکنید من یه بار مامانم خونه نبود خواستم این کارو کنم همش حیف و م ...

😂😂خب راه داره چطور کوبیده درس کنی ک نریزه 

من خودمم ی بار مجردیم رو گاز جیگر کباب کردم اونم سیخ پیدا نکردم جیگرارو کردم سر چاقو 

چاقو کلا آب شد دستم کم موند بسوزه 

بعد چاقورو انداختم اشغال ک نفهمه مامانم 

زشت ترین دختر سایت هستم🤚
ارهههه😂😂😭😭😭نمیدونم بخندم یا گریه کنم چنتا از اون گوشتارو اورده حالا خونه رو کلا کثیف کرده خونه ...

الام من از گوشت یخ زده بدم اومده خونه رو دود نگرفت رو گاز مگه کباب می شه درست کرد فازش چیه اخه 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
قبل ازدواج منم ازین حرفا میزدم  میگفتم فقط اون باشه اصلا خوشبختی نمیخام اما میبینی که زندگی چیا ...

۹ ماهه ندیدمش دلم واسه گرفتن دستاش لک زده😥😥😭

شما دعایی چیزی خوندی نذر کردی که بهش رسیدی ؟

2706