2733
2734
عنوان

شوهرم داره رو گازکباب درست میکنه😭😭😫😫

| مشاهده متن کامل بحث + 510 بازدید | 23 پست
😂😂خب راه داره چطور کوبیده درس کنی ک نریزه  من خودمم ی بار مجردیم رو گاز جیگر کباب کردم اونم ...

منم انقد خرابکاری میکنم وقتی مامانم اینا نیستن🤣🤕

هرچی هم ظرف اینا تو دستم بشکنه 

یواشی میبرم کاغذپیچ میکنم میندازم دور 

بنده خدا مامانم هم از همه جا بیخبر میگه خونه ما جن داره

😝😜

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
کباب قلق داره نبایدبزاری همونجوری بمونه روشعله هی سیخ برگردونی😜😜

😝😝😝خخخ خواهر تا گرفتم رو گاز فرت و فرت میریخت 

خلاصه سفارش دادم کوبیده بیارن برام که تو دلم نمونه🤕

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
😝😝😝خخخ خواهر تا گرفتم رو گاز فرت و فرت میریخت  خلاصه سفارش دادم کوبیده بیارن برام که تو دلم ...

بلدنبودی به سیخ  خوب بکشی والاشوهرمن روسیخای جیگرکباب میزنه یه ذره هم نمیریزه ازبس درست کرده قلقش دستش اومده

2731
بلدنبودی به سیخ  خوب بکشی والاشوهرمن روسیخای جیگرکباب میزنه یه ذره هم نمیریزه ازبس درست کرده قل ...

دمش گرم😍

قدرشو بدون

۹ ماهه ندیدمش دلم واسه گرفتن دستاش لک زده😥😥😭 شما دعایی چیزی خوندی نذر کردی که بهش رسیدی ؟

نه من دعا نکردم ولی اون رفته بود کلی دعا نوشتخ بود برا منو خانوادم 

زشت ترین دختر سایت هستم🤚
😂😂😂😂😂چن سالته

تازه رفتم تو۱۹😜😜😜