2733
2734
من يكي از جاري هام خواهرمه كه زندگيمه 😍 اون يكي هم ميشه دختر خاله شوهرم كه اونم نرماله رفتارش. رفت ...

چ خوب 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خب گلم نمیشه هرکاری میکنم بازنمیشه فک کن تولدبگیره براپسرش ب بچهابگه جزپسرت اونوقت چی یه دیواربینمون ...

اره والله میتونم دورت بگردم 

برام پیش اومده ب نوعی

قطعا دلش نخواسته دعوت کنه حریمش بوده 

و قطعا منم هر جایی پانمیشم برم حتی با دعوت 

وقتی دو طرف ماجرا رو نگاه کنیم و بگیم هر کس مختاره رابطه هاش رو طوری که دوست داره بچینه و منم نباید از همه توقع کنم بخوانم و دعوتم کنن توی جمعشون و تازه دعوت هم بکنن سبک سنگین میکنم صلاح رفتن نرفتنمو...دیگه ناراحتی نمی‌مونه که گلم

ندید بگیرید و بی تفاوت باشید 

اصلاً متنفر نیستم که هیچ خیلی هم دوستشون دارم خدا اون روز رو نیاره که ناراحتی شون رو ببینم . فراتر از نسبت های خانوادگی خانم های باشخصیت و قابل احترامی هستن با فهم ودرک بالا !!

استارتر عزیز اگه فکر می کنی در حد تنفر از جاری بدت میاد کلاً از فکرت محوش کن بهش فکر نکن تا ذهنت درگیرش نشه بی تفاوت باش تا کمرنگ بشه!!

مامان خانم مهندس و آقای دکتر هستم.عاشق خدا,طبیعت,موسیقی,شعر و ادبیات ام  
2706