2733
2734
عنوان

شوهرم قهر کرده ۵ روزه از خونه رفته منم تو شهر غریبم ولم کرده کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 2360 بازدید | 128 پست
میاد، عصبانی بوده یه چیزی گفته وقتی اومد عادی باش گله هم نکن

به نظرتون تا چه مدتی منتظر بمونم بیاد ؟اگر نیاد برم مشهد ؟بگم نیومدی منم رفتم .شما بودین چکار میکردین که این رفتار قهر کردنم بذاره کنار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرتون تا چه مدتی منتظر بمونم بیاد ؟اگر نیاد برم مشهد ؟بگم نیومدی منم رفتم .شما بودین چکار میکردی ...

میترسمم برم دنبال کار بدون اجازه باز یه چیزی بگه ...این مردها تا جوون هستن خونتو تو شیشه میکنن تازه پیر که میشن خوب میشن قبول دارین ؟

اره همه بهم گفتن .من خیلی‌خیلی ندارم دختر ساده ای هستم .یکبار رفته بودم مشهد برگشتم بهم گفت اصلا از ...

این حرفا تلخه و دلو میشکنه، واقعا منکه میشنوم قلبم ریش ریش میشه، اما خب چکار میشه کرد این جامعه ماست، این پدرها ومادرهای ماهستند که چنین بچه هایی پرورش میدن

ولی گفتم که شرایط عادلانه نیست برا زنان

اگر به فکر طلاق نیستی سعی کن اصلاحش کنی

بزار پیش تو از دوستاش بیشتر بهش خوش بگذره

2731
چرا با همه این چیزا موندی  جدا شو

بخاطر اینکه میگم جدا بشم خانوادم پشتم نیستن میگن آبرومون میره .اونم میدونه که هرکار میکنه جدا نمیشم هرکار میخواد میکنه .البته چند سال پیش واسه ترسوندن رفتم رو نوشت عقدمون گرفتم از محضر اجرائیه گرفتم واسه مهریه اقدام نکردم ولی اصلا نترسید عین خیالم نیست میگه من قرآنی بهت نمیدم 

به نظرتون تا چه مدتی منتظر بمونم بیاد ؟اگر نیاد برم مشهد ؟بگم نیومدی منم رفتم .شما بودین چکار میکردی ...

به نظرم نرو، بگو یکی بیاد پیشت

بری بهونه دستش میدی

درباره قهر کردن هم گفتم نزار موقعیت بحث پیش بیاد

اگر لج کرد یا زور گفت بگو بخاطر تو باشه

این حرفا تلخه و دلو میشکنه، واقعا منکه میشنوم قلبم ریش ریش میشه، اما خب چکار میشه کرد این جامعه ماست ...

چجوری؟چکار کنم بهم وابسته بشه ؟چکار کنم مثل مردهای دیگه که زنشون دوست دارن دوستم داشته باشه ؟چکار کنم که دلش نیاد بذاره بره 

2740
به نظرم نرو، بگو یکی بیاد پیشت بری بهونه دستش میدی درباره قهر کردن هم گفتم نزار موقعیت بحث پیش بیا ...

حتما ایندفعه میخوام با سیاست رفتار کنم .ولی هرکارم میکنم میگه من میدونم تو ادم بدی هستی هیچکسی رو نداری هیچکس دوستت نداره منو ببین همه میخوانم همه حاضرن هرکاری بکنن یک ساعت باهاشون باشم.دلم خیلی میشکنه از حرفاش.تازه با بابام صحبت که میکنه جوری میگه که باز اونا بامن دعوا میکنن که تو بدی 

حتما ایندفعه میخوام با سیاست رفتار کنم .ولی هرکارم میکنم میگه من میدونم تو ادم بدی هستی هیچکسی رو ند ...

سعیمو میکنم تورو خدا خانومایی که با سیاست هستین بیان رفتارهای درست رو به منم یاد بدین .من خیلی ساده هستم هرکارم میکنم برای خودش و زندگیمون بازم میگه تو کاری نکردی .باورتون میشه من عروسی حتی نگرفتم پول خرج نکنه خونه مامانشون رو دادن ما بشینیم خیلی داغون بود سال ۹۴ من ۷ میلیون بهش پول دادم بنایی کرد اخرم داداشش بیرونمون کرد بهش که میگم میگه داداش جونم بوده به تو چه تو چکاره ای 

سعیمو میکنم تورو خدا خانومایی که با سیاست هستین بیان رفتارهای درست رو به منم یاد بدین .من خیلی ساده ...

هرکارم خانوادش با من بکنن میگه کاری نکردن که چیزی نگفتن که حالا کافیه من یک حرفی از دهنم دربیاد کتک میزنه داد میزنه جلو مامانش و خواهرش یکبار بهم گفت تو گه هستی کلی بی احترامی کرد که باید عذرخواهی کنی و ...همش میگه همه رو زنگ بزن دعوت کن میکنم بعد نوبت اونا میشه میگه تو خر کی هستی دعوتت کنن؟شما باشین خداییش چجوری میتونین رفتار کنین ؟

میاد، عصبانی بوده یه چیزی گفته وقتی اومد عادی باش گله هم نکن

میگین بر میگرده یا داره منو خسته میکنه برم درخواست طلاق بدم یا بذارمو برم ؟چی فکر میکنین ؟تو سرش چی میگذره؟چجوری انقدر خونسردی عین خیالم نیست 

2706