2737
2734
عنوان

شوهرم قهر کرده ۵ روزه از خونه رفته منم تو شهر غریبم ولم کرده کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 2373 بازدید | 128 پست
با حرفای الکی زندگیتو خراب نکن، اینایی که میگن طلاق بگیر یا شکایت کن واقعا درکی از شرایط ندارن به ن ...

اره حق با شماست باور کن اونقدر سر هر موضوعی منو اذیت میکنه که من دلم ازش پر بود نتونستم رعایت کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
با حرفای الکی زندگیتو خراب نکن، اینایی که میگن طلاق بگیر یا شکایت کن واقعا درکی از شرایط ندارن به ن ...

دو شب قبل از دعوامون رفتیم بیرون دم عابر بانک پول برای برادرش بریزه منم کنار ستون وایستاده بودم پول رو ریخت زنگ زد به داداشش به صحبت کردن و رفت ...منو ندید ...منم پشت سرش با فاصله ۵۰ متری میومدم تا رسیدیم دم خونه به منم فکر نکرد بعد دم خونه گفت اااا فکر کردم رفتی خونه گفتم به خودت زحمت ندادی یکم دورو برتو نگاه کنی و از دستش دلخور بودم 

اره حق با شماست باور کن اونقدر سر هر موضوعی منو اذیت میکنه که من دلم ازش پر بود نتونستم رعایت کنم&nb ...

جدیدا بیرون میریم مثلا رفته بودیم ساندویچی میگفت کاش زن داداشم اینجا بود زن داداش کوچیکش دختر عموشون هست یا میریم بیرون میگه کاش پونه هم اینجا بود باید بیارمش زنگ میزنه به داداشش میگه زنت چطوره ؟پونه داره چکار میکنه الان ؟اونا حتی حال منم نمیپرسن بهش هم که میگم میگه بتوچه تو حسودی اون دختر عمومی گفتم اونقدر دوسش داشتی چرا باهاش ازدواج نکردی

جدیدا بیرون میریم مثلا رفته بودیم ساندویچی میگفت کاش زن داداشم اینجا بود زن داداش کوچیکش دختر عموشون ...

خونه داداشش که میره میره ظرفهای زن داداششو میشوره یخچالشو دستمال میکشید برای من یکبارم نکرده بهش میگم میگه ببخشید ...فلانی رو نخور ...

اره حق با شماست باور کن اونقدر سر هر موضوعی منو اذیت میکنه که من دلم ازش پر بود نتونستم رعایت کنم&nb ...

ببین عزیزم جامعه ما نسبت به زنان رفتارش عادلانه نیست

یه زن تو هر اتفاقی بیشتر ضرر میکنه

اگر از روی اجبار کاری رو برای همسرت انجام دادی با محبت بهش بگو این کار رو دوست ندارم و چون تورو دوست دارم انجام میدم

سعی کن کن به سمت بحث نری

بخدا مردها بنده محبت هستن، تو معلومه دختر خوبی هستی و نجیبی، پس نزار شرایط سخت بشه که اذیت شی

یادت باشه تو این دنیا جز خودت رو هیچ کس حساب باز نکنی

از احساست کم کن و به جاش سیاست و محبت رو در پیش بگیر

2738
خونه داداشش که میره میره ظرفهای زن داداششو میشوره یخچالشو دستمال میکشید برای من یکبارم نکرده بهش میگ ...

شب عروسی داداشش ساعت ۵ صبح بدون اینکه نظر منو بپرسه پاشد رفت لباس عروس زن داداششو از خونشون برداشت رفت دنبالش بردش آرایشگاه درصورتیکه اونم پدرو مادر و برادر داشت شوهرشم بود بمن میگه تو حسودی 

ببین عزیزم جامعه ما نسبت به زنان رفتارش عادلانه نیست یه زن تو هر اتفاقی بیشتر ضرر میکنه اگر از روی ...

اگر برگرده خونه شاید دیگه نیاد گفت دیگه نمیام تو زن من نیستی بهت احساس مسئولیت کنم 

دو شب قبل از دعوامون رفتیم بیرون دم عابر بانک پول برای برادرش بریزه منم کنار ستون وایستاده بودم پول ...

قبول دارم کارای اون بد هست

ولی خب تو باید اصلاحش کنی

من به جات بودم سعی میکردم با محبت و توجه دلشو به دست بیارم هر چند که حق باهام باشه

و نکته مهم نزار هیچ وقت، هیچ وقت کار به بحث برسه

اگر برگرده خونه شاید دیگه نیاد گفت دیگه نمیام تو زن من نیستی بهت احساس مسئولیت کنم 

خلاصه که من هرروز و هرشب تنهام و اصلا نمیدونم کجاست چکار میکنه فقط بهش همون شب دعوا گفتم به کارهات و رفتارات فکر کن سعی نکن منو تغییر بدی من همینم .گفتم خاله زنکه هستی همه خواهر و برادرانم میگن سعی کن خاله زنکه ایتو بذاری کنار من از مردم مردونگی میخوام 

قبول دارم کارای اون بد هست ولی خب تو باید اصلاحش کنی من به جات بودم سعی میکردم با محبت و توجه دلشو ...

اره همه بهم گفتن .من خیلی‌خیلی ندارم دختر ساده ای هستم .یکبار رفته بودم مشهد برگشتم بهم گفت اصلا از اومدنت خوشحال نیستم تو میری من دلم برات تنگ نمیشه خیلی بده آدم زنشو نخواد که برگرده 

میاد، عصبانی بوده یه چیزی گفته وقتی اومد عادی باش گله هم نکن

خدا کنه ...به مامانم زنگ زدم اونا هم به جای توجه بمن میگن چکارش کردی فراریش دادی حتما یه کاری کردی گفتم تورو خدا ولم کنین دیوانه کردین شماهم 

2706