2733
2734
عنوان

شوهرم قهر کرده ۵ روزه از خونه رفته منم تو شهر غریبم ولم کرده کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 2360 بازدید | 128 پست
این حرفو نزن عزیزم شرایط همه که مثل هم نیست بعد فکر میکنی بعد از طلاق اوضاع برا زنها بدتر میشه لط ...

همه نظرشونو میدن و اسی هم خودش تصمیم میگیره

ولی زندگی که شوهر بگه نمیخوامت دوستت ندارم میرم زن میگیرم و ... در نهایت شوهر بشو نیست و عمر استارتر تلف میشه اینو ۱۰ سال دیگه متوجه میشه

همه نظرشونو میدن و اسی هم خودش تصمیم میگیره ولی زندگی که شوهر بگه نمیخوامت دوستت ندارم میرم زن میگی ...

خیلی‌ها بهم میگن .شاید واسه همین خدا صلاح نمیدونه بهم بچه بده حتما یه حکمتی داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی‌ها بهم میگن .شاید واسه همین خدا صلاح نمیدونه بهم بچه بده حتما یه حکمتی داره 

نمیخوامم زود برم دادگاه بگه با یه دعوا رفت دادگاه و طلاق .ولی خوب جای دنیا برعکس شده به جای من اون قهر کرده رفته .تورو خدا میبینین چقدر مردها بچه ننه و لوس شدن ؟

نمیخوامم زود برم دادگاه بگه با یه دعوا رفت دادگاه و طلاق .ولی خوب جای دنیا برعکس شده به جای من اون ق ...

یعنی انقدر بیخیال نمیگه با خودش تو این وضع کرونا این زن تنها غریب بی پول یه وقت کاریش نشده باشه اتفاقی براش نیفتاده باشه .یعنی مردها انقدر کم شعور و بی درکن ؟

2731
میگین بر میگرده یا داره منو خسته میکنه برم درخواست طلاق بدم یا بذارمو برم ؟چی فکر میکنین ؟تو سرش چی ...

قانون در این مواقع حمایتهای خوبی کرده از خانم ها 

_در خصوص اینکه خرجی به شما نداده میتونید از بابت ندادن نفقه هم شکایت کیفری کنید هم شکایت حقوقی

_بابت ترک منزل ۵روزه نمی تونید درخواست طلاق بدید

_بابت سو رفتار ی که نسبت به شما داره در صورت اثبات می تونید در خواست طلاق بدید البته خیلی سخته

_مراجعه کنید به قباله ازدواج تون ۱۲ بندی رو که شوهر متعهد به انجامش هست و امضا زده رو مطالعه کنید

یعنی انقدر بیخیال نمیگه با خودش تو این وضع کرونا این زن تنها غریب بی پول یه وقت کاریش نشده باشه اتفا ...

مرد ها ن ولی شوهرتو مرد نیست حداتقل مردونگیشو پای تونمیزاره 

من جای توباشم این حرفو بهم بزنه ک نمیخوامت قهرمیکنم میرم خونه بابام ببینم میاددنبالم یا ن اگ نیومد درخواست طلاق میدم حالا براتوم ک ولت کرده رفته

نمیخوامم زود برم دادگاه بگه با یه دعوا رفت دادگاه و طلاق .ولی خوب جای دنیا برعکس شده به جای من اون ق ...

ب نظر من برو خونه بابات ب بابات اینام بگو جدی باشن بگو تقصیر شماهاست تا تقی ب توقی خورده زنگ زدید بهش منت کشی کردین تقصیر خودته ک هی رفتی منت کشی پررو شده.

شوهرت اخلاقتون اومده دستش فک میکنه باز میترسین زنگ میزنین منت کشی یه باردرست حسابی بترسونش تا بفهمه بی کسوکارنیستی

2740
عزیزم هنوز حل نشده ؟ نمیاد برای آشتی چرا پس شوهرت  به فکر بچه هاش نیست چرا حداقل

نه هنوز حرفم باهم میزدیم خوب بود فقط میگه مهریه ببخش و اموالتو بزن به اسمم که منم قبول نکردم دیگه منتظریم دادگاه ببینم چی میگه همش خانوادشن

خب براچی فک میکنی فراری دادی شوهرتو؟یه مرد هیچ وقت فرار نمیکنه بلکه مشکلشو حل میکنه خودتوسرزنش نکن

خیلی خوب بود رو اعصابش زیاد رژه رفتم و سکوت کرد یهو گذاست رفت. ولی درکل باحرفت موافقم هیچوقت یه مرد مشکلشو با فرار حل نمیکنه باید مثه یه مرد حلش کنه که این بی عرضه بود

الان مشکل اون چیه؟خجالت نمیکشه زن باردار تنها گذاشته؟

یعنی واقعا اینجور مردها آبروی هرچی مرد بردن ...مردونگی صفر احساس مسئولیت و تعهد صفر .خدا خودش هر طور صلاح میدونه مارو هم نجات بده 

2706