2733
2734

واسه خونه جدید،بابا تو اتاقی که واسه م در نظر گرفته کمد دیواری زده. نمیدونم واقعا همچین قصدی داشته یا الکی منو بهونه کرده😂😂😂ولی میز تحریر هم تو این کمد دیواری در نظر گرفتن.

ولی متاسفانه جاش خیلی بده.

درو که باز میکنی،سمت راستت میز قرار گرفته،یعنی اگه بخوای از اون استفاده کنی باید بشینی جلوی در😐 فکر کردنش بهش هم میره رو مخم.

بد تر از اون اینه که عرض و طول میزه تقريبا یکی اند.عرضش ۵۰ و طولش ۶۰. و این واسه میز خیلییی کمه بنظرم.

بگید چیکارش کنم،دلم نمیاد بگم من از این بدم میاد،طفلی کلی زحمت کشیده واسه ساختن خونه الان من بیام ایراد بگیرم میخوره تو ذوقش.

اگه بخوایم جلوش در بزاریم که کمد بشه پریز برق میمونه پشت کمد.

اگه بخوام میز اینه بکنمش،🥴🥴🥴کابینت ساز احمق با بی سلیقگی تمام با چهل سانت فاصله از میز، کلی طبق زده بالای میز.

وای 

رو مخمهههههههه

شما بودید چیکارش میکردید،عکس هم ندارم که بزارم.

وقتی رفتیم تو خونه یه میز تحریر جدا میگیرم،واقعا نمیتونم با این کنار بیام که پشت در بیشینم😖😖

ولی اونم فضای مزخرف رو چیکار کنم.

لامصب یه جای چرتیه که جرعت نمیکنی اینه هم بزاری،یه وحشی مثل خواهرم درو محکم به کوبه بهم اینه میاد پایین.

من شلوغش کردم یا وضعیت همینطوره که من میگم؟!

سخت نگیر بشین استفاده کن

عوضش هر کی بخواد بیاد تو اتاقت از قبل صدای پاشو میشنوی😁

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728