2737
2734
عنوان

امروز که تایپیک های بچه دوم رو خوندم دلم گرفت.😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 47 پست
ناشکری نمی کنم .ولی میترسم شرمنده بچه هام شم .الان دختر های فامیل همه رفتن دوچرخه ۲ملیونی گرفتن دختر ...

حق داری عزیزم درکت میکنم😔خدا کنه حداقل در اینده شرایط درست بشه تا بتونید فراهم کنید

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم کیه در جواب میگم زنی که تنهایی یاد گرفته🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حقیقتش من تو کرونا فهمیدم دنیا واقعا جای قشنگی نیست اگرم بخوام دومیو بیارم ک نمیارم ولی اگرم بیارم بعد از کرونا و یه سری مسائل دیگه .طفل معصومم نشسته کنج خونه نمیدونیم فردا چی میشه نمیدونیم لقمه امروزمون فردا چقدر میشه و هزار تا چیز دیگه

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2731

چه حرفایی بعضیا میزنن به خدا من هر کی رو دیدم میگ ای کاش یه ابجی داشتم یا میگه کاش خانوادمون شلوغ بود .من دوستم ۵ بچه هستن بازم میگفت تعدامون کمه .من ۲ تا  داداش دارم همش میگم کاش خواهر داشتم .اون بچه هایی که یکی هستن فکر الانش نکنید که شما هستین وقتی رفت جامعه یه خواهر یا برادر داشته باشه خوبه .پشت هم هستن بی کس نیستن .من الان اگه یه خواهر داشتم براش درد دل میکردم با هم حرف میزدیم .واقعا من حس میکنم وقتی بچه یکی باشه عغده ایی میشه .بهترین کارو کردی گلم همیشه تو مدرسه با هم هستن پشت هم هستن .با هم بازی میکنن .خیلی خوبه کار خوبی کردی گلم 

حقیقتش من تو کرونا فهمیدم دنیا واقعا جای قشنگی نیست اگرم بخوام دومیو بیارم ک نمیارم ولی اگرم بیارم ب ...

منم به این چیزا فکر میکنم که اعصابم خرد میشه.😔

بنده ها خدا دارن ....

عزیزم خدا خواسته بهت هدیه بده اونم دختر! 

پس بسپارش به خود خدا

هیچکس از آینده خبر نداره گلم

اونیکه با خواست خودش بچه دار میشه چون میدونه میتونه تامین کنه هم صد در صد نمیتونه مطمئن باشه سال دیگه وضعش چطوره شاید پولدار تر شد شایدم فقیر فقیر شد! 

فکر کن تو دوران جنگ هم گرونی بیداد میکرد بدتر از اون شرایط جنگ و مملکت رو هوا بود امامردم زندگی رو رها نکردن

بعد چند سال شرایط عادی شد و اون بچه ها هم تو بزرگسالی شرایط بهتری رو تجربه کردن الانم نسل ما دوره ی جنگشون رو میگذرونن اما اگه بخوایم تا پایان جنگ صبر کنیم. شاید دیگه فرصتی واسه فرزند دار شدن نداشته باشیم

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
2740
چه حرفایی بعضیا میزنن به خدا من هر کی رو دیدم میگ ای کاش یه ابجی داشتم یا میگه کاش خانوادمون شلوغ بو ...

اخه الان میشینم حساب کتاب میکنم مثل دیونه ها .خرجمون بعد بچه میشه ۲تومن‌ ولی از حقوق ۱تومن میمونه

بنده ها خدا دارن ....
منم به این چیزا فکر میکنم که اعصابم خرد میشه.😔

الان وقت این فکرا نیست الان دیگه وقت فکر کردن در مورد اینه که چجوری اوضاع رو بهتر کنی و منتظر جوجه ی کوچیک بی پناهت باشی و مث خانومای قدیمی بگی بچه خرجش چیه یخورده از کنار غذامون میخوره☺ازین جمله خیلی خوشم میاد😍😍😍🤩 انشالله بهتر میشه همه چی

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

اره سقطش کن اگه پول نداری   اینجا   منطقشون اینه  

تازه وارد نیستم  بنا ب دلایلی  نشد که با کاربری قبلیم وارد بشم     .🤗 گلم اگه با نظرم مخالفی یا نمیتونی تحمل کنی کسی برخلاف تو نظر بده      این دیگه مشکله خودته  
2706