2410
2553

همه میگن یه بچه کافیه چون باید تو رفاه باشه من یه دختر دارم ۲ساله الان دومی ناخواسته شده .دلم نیومد بندازم اخه هر جور فکر کردم بچمه.الان میترسم نتونم تامینش کنم و شرمندش شم .دیگه هم اصلا بچه نمی خوام سفت و سخت جلوگیری میکنم .ولی الان موندم دوتا دختر رو چه جور بزرگ کنم .دلم گرفت😭فقط تنها مشکلم حقوق کم شوهرمه 

بنده ها خدا دارن ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا بزرگه 

هرانکه دهان دهد روزی ام دهد

اینکه ادم خودخواسته تو این وضعیت بچه بیاره اشتباهه ولی مال شما ناخواسته بوده و بچه های ناخواسته خیلی خواستنی و پر روزی ان اینو بهت قول میدم چون اینا هدیه ان

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه
2456

خدابزرگه 💖انشالله درست میشه همه چی ❤

هنگامی که خداانسان رااندازه میگیردمتررادورقلبش می گذاردنه دورسرش....🌹✌                                         بهترین جفت درجهان خنده وگریه ست آنها هیچگاه یکدیگرراهمزمان ملاقات نمی کنندولی اگرآن دویکدیگرراملاقات کردندآن لحظه بهترین لحظه شماست آرزومیکنم امروزبهترین جفت براشما اتفاق بیفتد 💗😍🌹گیرم غم روزگارسنگین باشد🌹گیرم دل بی قرارغمگین باشد🌹بایدبکنیدبیستونی درخویش🌹تاآخرشاهنامه شیرین باشد🌹...دوستان لطفا واسه خانه دارشدم صلوات من کاربری ۱۳۳هستم تعلیق شدم😐بااین کاربری امدم😍

خدا بزرگه در این شکی نیست اما خب سخته خیلی سخت 

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
2714

مادر نیوتن هم تو ۴۰ سالگی نیوتن رو باردارشد و فکر میکرد چ اشتباه احمقانه ای کرده ولی اون بچه آیزاک نیوتن شد😍

حتی وقتی ماشین یا مترو سوار میشی مدیون خدمات نیوتن هستی

خدایا ممنونم همه منتظرها  رو با یه خبر خوش، دل شاد کن..آمین

عزیزم شما مقصر نیستی ، بالاخره خدا خواسته و دومی را باردار شدی...درسته که رفاه مهمه اما تربیت هم مهمه....بالاخره شما میتونی با یه مقدار مدیریت هزینه ها شرایط را برای دو تا دخترت فراهم کنی....انشالله درآمد همسرت هم بیشتر میشه.

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
دختر برکت میاره دیگ شده نباید ناشکری کنی ولی بعدش سفت سخت جلوگیری کن گلم

ناشکری نمی کنم .ولی میترسم شرمنده بچه هام شم .الان دختر های فامیل همه رفتن دوچرخه ۲ملیونی گرفتن دخترم بشه ۳سال منم باید بگیرم میترسم نتونم و بچم بی وسیله بازی بمونه و به بچه های دیگه نگاه کنه .دلم یه دفعه ای گرفت

بنده ها خدا دارن ....

برو خدا روشکر کن که حامله ای و دخترت تنها نیست 

من ۴ ساله  برا دومی تو اقدامم و نمیشه و برای تنهایی دخترم خیلی ناراحتم

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
2706