2733
2734
عنوان

امروز که تایپیک های بچه دوم رو خوندم دلم گرفت.😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 337 بازدید | 47 پست
منم به این چیزا فکر میکنم که اعصابم خرد میشه.😔

بابا دختر خونه داری عجب ناامیدی پس ما مستاجرا چی بگیم

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 
با كلي ذوق رفتم ماشين شارژي گرفتم بخدا تا روشنش كرديم صاحبخونه اومد بالا

وا چه ادم بیخودی

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان وقت این فکرا نیست الان دیگه وقت فکر کردن در مورد اینه که چجوری اوضاع رو بهتر کنی و منتظر جوجه ی ...

شوهرم امروز میگفت اشکال نداره فوقش شغل دوم بر میدارم .گریم گرفت .همین جوری هم همیشه خسته و کوفته و عصبی هست از سرکار که میاد .کلا دیگه نمی بینمش .

بنده ها خدا دارن ....
اخه الان میشینم حساب کتاب میکنم مثل دیونه ها .خرجمون بعد بچه میشه ۲تومن‌ ولی از حقوق ۱تومن میمونه

عزیزم حرص نخور شرایط اقتصادی خیلی بده شما تنها که اینجوری نیستین .برو خدارو شکر کن .بعضیا دیدم پول نون هم ندارن .خدا خودش روزی رسون هست .باید توی این شرایط گرونی خیلی قناعت کنی .منم خیلی قناعت میکنم هرجوری شده روی کاغذ مینویسم که خرجمون هفته ۲۰۰ بیشتر نشه .

2728
بابا دختر خونه داری عجب ناامیدی پس ما مستاجرا چی بگیم

خونه هم ۳ماهه گرفتیم .قبل اون نداشتیم .الان که هنوز به دنیا نیومده همش قرض میگیره واسه خرج سونو و ازمایش .همش دفتر خودکار میگیرم دستم تا خرج رو مدیریت کنم ولی نمی شه از هر چی بزنم باز پول کم میاد

بنده ها خدا دارن ....
شوهرم امروز میگفت اشکال نداره فوقش شغل دوم بر میدارم .گریم گرفت .همین جوری هم همیشه خسته و کوفته و ع ...

دنیا همینجور نمیمونه مهم خونس که دارید من فک میکردم مستاجرید.

عزیزم حرص نخور شرایط اقتصادی خیلی بده شما تنها که اینجوری نیستین .برو خدارو شکر کن .بعضیا دیدم پول ن ...

من دوستم ۳نیم حقوق میگیره کامل میره قسط بانک .شوهرش میره اسنپ خرجشون هرچی اسنپ کار کنه .

اون یکی دوستم میگه فقط ۲۰۰ تومن برامون میمونه.همونم میره اسنپ .

خونه هم ۳ماهه گرفتیم .قبل اون نداشتیم .الان که هنوز به دنیا نیومده همش قرض میگیره واسه خرج سونو و از ...

ببین تو یا باید قبل از این فکرشو میکردی یا بذاری بعد از دنیا اومدن.الان وقت حرص خوردن نیست خدای نکرده بچه چیزیش میشه اروم باش به خدا توکل کن حالا ک شده بعدش یه کاری میکنی دیگه اصلا بهش فکر نکن خواهشا

2740
دنیا همینجور نمیمونه مهم خونس که دارید من فک میکردم مستاجرید.

تا ۳ماهه پیش بودیم خدا رو شکر دیگه نیستم .تنها دل خوشیم هم همینه.که در اینده اگر پول دانشگاه و جهیزیه نداشتیم خونه رو میفروشیم و خرج بچه ها میکنیم .

بنده ها خدا دارن ....
من و شوهرمم خیلی دلمون بچه میخواد ولی از شرایط جامعه خیلی میترسیم برامون دعا کنین

انشاالله وضعتون بهتر شه .ولی تا نشده بچه نیار که مثل من غصه بخوری .من سر بچه اولم هر چی میخواستم میخوردم و بچه هم خوب وضع میگرفت الان تو این وضع چیز درست حسابی و مفید نمی تونم بخرم بخورم بچه کوچیک مونده .

بنده ها خدا دارن ....
تا ۳ماهه پیش بودیم خدا رو شکر دیگه نیستم .تنها دل خوشیم هم همینه.که در اینده اگر پول دانشگاه و جهیزی ...

گنج قارونم باشه تموم میشه.ب این فک کن از اب و گل که در اومدن تو هم شاغل میشی بهتر میشع

انشاالله وضعتون بهتر شه .ولی تا نشده بچه نیار که مثل من غصه بخوری .من سر بچه اولم هر چی میخواستم میخ ...

عزیزم خدا خودش روزی رسونه 

اره شوهرم بعضی وقتا میگه تا وضع مالیم خوب نشه نه ولی از اون طرفم میگه نمیخوام فاصله سنیم با بچه زیاد باشه

گنج قارونم باشه تموم میشه.ب این فک کن از اب و گل که در اومدن تو هم شاغل میشی بهتر میشع

اره والا بچه هام بزرگ شن علاقه به خیاطی دارم میرم یاد میگیرم و کار میکنم تا هم پیش بچه هام باشم هم کمک خرج .با این وضع فایده نداره یه نفر کار کنه .

بنده ها خدا دارن ....
عزیزم خدا خودش روزی رسونه  اره شوهرم بعضی وقتا میگه تا وضع مالیم خوب نشه نه ولی از اون طرفم می ...

نه بابا این حرفو نزن .من فاصله سنیم الان کمه چه گلی به سر بچه زدم .پول که باشه اعصاب داری و جونی و حوصله بچتو داری .نداشته باشی میشی یه ادم افسرده که فقط عصبانیتش رو سربچه خالی میکنه.

بنده ها خدا دارن ....
2706