2737
2734

خیلی نق میزنه اصلا زمین واینمیسته فقط بغل گاهی تو بغلم غر میزنه پدرمونو دراورده  گفتن 4 ماهگی درست میشه الان 13 روزه از 4 ماهگیش میگذره وداره ب 5 نزدیک میشه ولی هم چنان سرویسم  اب دهنش یسره میره رفلاکسم ک داره بچه بغلی هم شده لوسم هست یکی میاد خونمون همش گریه میکنه

پسر منم نق نقو وبغلی بود طوریکه نمیذاشت غذامو بخورم که از نه ماهگی آروم شد خیلی

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
وای پسر من دو ماه و نیمشه‌.به منم گفتن از ۴ ماهگی بهتر میشه‌منم امیدوار بودم

کاش منم الان نی نی دو ماه غرغرو داشتم.  

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.

دلم رفتا😍😍😍خدایی بزرگ تر ک بشن مثلا ۴ یا ۵ ماه دلت غش میکنه برا همین روزاش و غرغراش...داره دندون درمیاره ک اب دهنش میریزه رفلکسشم ک خوب طفلک دست خودش نیست...بعدم بچه تا شش ماه تنها درکش از امنیت بغل مادرشه   ربطی ب بغلی بودن نداره 

کاش منم الان نی نی دو ماه غرغرو داشتم.    

غرغرو نیست‌خیلی شکمو تشریف داره.اضافه وزن داره.همش گشنشه .دائم باید سرگرمش کنیم که زیاد نخوره

دوبار لغو کاربری شدم.به خاطر حرف انتقادی 😏باردار شدم باز برگشتم  
غرغرو نیست‌خیلی شکمو تشریف داره.اضافه وزن داره.همش گشنشه .دائم باید سرگرمش کنیم که زیاد نخوره

اخییی  

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
2706