2737
2739

سلام لطفاً با توجه به شرایطم نظر بدین نه به صورت کلی...

اول اینکه نگید چرا باردار شدی که اگه میدونستم یه روزی خیانت می‌کنه و جدا میشیم نمی‌شدم باردار...

بچه ها من از صبح تا شب همش با بچم هستم یک سال و نیمه جدا بودیم اما مهرماه طلاق گرفتیم خیانت کرد عاشق شد و اصرار کرد طلاق بگیریم  و فهمیدم که شوهر سابقم برج۱۲عقد کرده(یعنی پنج ماه بعد از طلاقمون)

بچم ۲سال و ۴ماهشه پسره از همون اول هفته ای یه بار میومد اونم ب زور دنبال بچه سر چند ساعت میاره بچه رو میگه بهانتو میگیره...

همش دنبال تفریح و گردش با دوست دخترش که الان زنشه بوده و هست خیلی در می‌ره از وقت گذاشتن واسه بچه...

من خیلیییی روزای سختی گذروندم بعد از زایمانم بدجوری ترکم کرد نمی‌خوام حتی به یاد بیارم حالا بعضی روزا دلم میخواد از خونه بزنم چند ساعت بیرون فارغ باشم از دنیا  اما همینکه بچه رو ب شوهر سابقم و خانوادش میدم سر یه ساعت زنگاش شروع میشه 😓که بیا خونه بچه رو بگیر...

من تمام و کمال برا بچم از دل و جون وقت میذارم اما چند وقته دندونام خراب شده هیشکی نگهش نمیداره من برم چند ساعت دنبال کار خودم یا یه گردش یا یه قرار دوستانه ...

همه تو فامیل بهم میگن چیه همش موندی خونه با بچه دو الی سه روز بچه رو بده به پدر نامردش نگهش داره برو یه کم ب خودت برس...اونم پدرشه نمیاد که بهش بدی کنه..

اما شوهر سابقم زیر بار نمیره هروقتم بچه رو می‌بره خونه مادرش متوجه میشم در حد نیم ساعتی با بچه بوده و در رفته چون خواهر شوهرم بچمو میرسونه...

حالا اینم بگم خانواده شوهرم خوبن خودشم پدر بدی نیست که بگم اونجا بچه رو قرار اذیت کنن نه اینجور نیست اصلا...

همه میگن یه حسابی برا شوهرت بذار مخصوصا حالا که ازدواج کرده تو هم دو روز در هفته تعیین کن اونم بچه نگه داره بچه هم ب اونا انس داشته باشه میگن تا زنگ میزنه شوهرت زود جواب نده که بچه رو بیاره بذار یاد بگیره براش وقت بذاره میگن الان اینجوریه دو روز دیگه بچه دار شه اصلا سمت بچه خودت نمیاد 

نظر شما چیه؟من الان هم زنم هم مرد باید خرید خونه کنم دندونام درست کنم یه آرایشگاه برم ب خودم برسم اما با بچه به هیچ کاری نمی‌رسم  مامانم زیادحوصله بچه نداره بخوام بدم بهش هیچ دوستی ندارم همش خونه با بچه گاهی واقعا خسته میشم ب نظرتون این کارو کنم؟که دو روز تعیین کنم با باباش باشه چند ساعتی ؟اخه اونم پدرشه دیگه 

خانواده خودمو‌ فاکتور بگیرین اونا همه دنبال کار و زندگیشونن بچه نگه دار نیستن 

کلا چه جوری خوبه بعد از جدایی؟این تا بچه یه کلمه میگه مامان بچه رو برمیداره میاره یه پارک بچه رو نمیبره یا یه کم بخودش زحمت بده نگهش داره انگار منو خوب خر گیر آوردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم تلفنا رو جواب نده ب مادرتم بگو جواب بدی خودت باید نگرش داری یه صب تا غروب بسه 

تا زنک‌میزنه شوهرم استرس میگیرتم انگار ازش میترسم زود جواب میدم خودمو میرسونم خونه بچه رو میگیرم...نمی‌دونم چرا اینجوریم یا روزا مامانم میگه زنک بزن بیان دنبالش(خانواده شوهرم)که  به اونام عادت کنه میگم بیخیال زشته الان میگن بچشو میده ب ما خودش معلوم نیس کجا میره...یا همش اضطراب دارم که مثلا الان بچم منو میخواد من نیستم چه حالیه...

انگار طلسمم کرده شوهرم بخدا خخخ

2728
تا زنک‌میزنه شوهرم استرس میگیرتم انگار ازش میترسم زود جواب میدم خودمو میرسونم خونه بچه رو میگیرم...ن ...

واقعا چیز خنده داری نگفتی بنظرم استرس نگیر بچت یکم مامانی کنه و برات گریه کنه مشکلی پیش نمیاد ولی این کارای تو باعث میشه اون زنیکه دمش درازتر بشه 

به عنوان حق‌گو فعالیت میکنم
2738

من جات باشم می گم توام پدرشی وظیفته تقسیم کنیم وظایف نگه داریش رو....یه وقتایی رو قرار بذار پیش پدرش باشه....نتونست زنگ زد بگو اون وقتایی که برای تو هست اگه نمی تونی پرستار بگیر جات از بچه نگه داری کنه.

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی👼🏻👼🏻

به نظر منم هفته ای دوبار بسپر به اونا

بگو اگه گریه ام کرد ببرش پارکی جایی خوراکی بخر آرومش کن

یا به قول دوستمون پرستار بگیر

باباش خرجشو میده؟ 

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
کسی نیست؟

بنظر من صبح پنجشنبه تا عصر جمعه بفرستش پیش باباش. اونم باباشه وظیفشه . خیلی دیگه پررو شده . بزار زنش هم عادت کنه . این تایمم به خودت برس . آرایشگاه    خرید .... . بزار به تفریح و گردشم نرسه . دیگه زیادی خودشا راحت کرده مردک عوضی 

مستقل زنذگی میکنی یا با خانوادت ؟بنظرم اگه سختته باید بشینی باهاش حرف بزنی بگو من دست تنهام یه وقتایی بیشتر وقت بزار براش تا منم ب کارام برسم ،سعی کن صحبتتون دوستانه باشه منظورم اینه ک تنش پیش نیاد که لج کنه ،مهم اینه ک تو ب هدفت برسی ،بچه هم ب پدرش احتیاج داره ،بگو بیشتر ببرش پارک و شهر بازی ،خرید ...بزار ب توام انس بگیره