2733
2734
عنوان

بچه های شماهم مزاحمن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1437 بازدید | 84 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درمان پیدا کردم صبح ساعت ۶ بیدارشون کن 

با شما بودم..گفتم اوف پروفایلت😁

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2731

عزیزم سلام

منم دو بچه دارن

خوابشونو تنظیم کردم ک با هم بخوابن

دیگه وقتی خاموشیه، اجازه بهشون داده نمیشه ک بخان بلند شن یا شلوغ کن

اوایلش سخته و ممکنه اذیت بشین

اما مهم اینه که عادت کنن ک خاموشی یعنی سکوت و خواب

یه مدت پیوسته سختگیری کنین و موقع بهانه های مختلف بی محلی کنین، وقتی استقامت شما رو میبینن، تسلیم میشن ایشالا

خدایا عاقبتم رو ختم به خیر کن اللهم عجل لولیک الفرج 

مامان من ک با سه تابچه همییییشه مرتب بود هم خودش هم خونه زندگیش و الان میفهمم چقدر سخت بوده واسش اما کم نمیذاشت اصلا

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
2740

چند سالشونه؟خوب بچه ها باهم فرق دارن،ما برای خوابوندن بچه ها زودتر از معمول چراغ ها رو خاموش میکنیم،همسرم هم کمک میکنه برای دخترم قصه میگه منم کوچیکتره رو میخابونم و حسابی هم شیرش میدم ک زود بیدار نشه

برای شادی روح همه ی درگذشتگان و مادرم صلوات...اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم و فرجنا بهم
به بچه هامون یاد دادیم وقتی ما تو اتاقیم نباید صدامون کنن و در بزنن.باید کارتون نگاه کنن تا ما خودمو ...

چند سالشونه؟ کنجکاو نمیشن؟؟

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
چی؟؟؟؟  بگو بگو

شربت خواب اور 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
به بچه هامون یاد دادیم وقتی ما تو اتاقیم نباید صدامون کنن و در بزنن.باید کارتون نگاه کنن تا ما خودمو ...

وای چه بد بیچاره بچه ها

دخترم یعنی زندگیم، تازه فهمیدم خدا بهم دختر داده، عشقم، نفسم، عمرم عاشقانه دوستت دارم💕💕❣️❤️💖
2706