2737
2739
عنوان

مجردا بياين از خواستگاراى عجيب غريبتون بگيد بخنديم😂😐

| مشاهده متن کامل بحث + 373089 بازدید | 2028 پست

اسی خوبه نگفته چرا جلوخودم چادر سر نکردی هنوز ک محرم نیسیم🤣

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اما الان راحته راحته....  کلا ازمون عملی و تئوری داد طفلک :)))  تا سه هفته و دو رو ...

حالا داماد چه تحفه ای بود و چه استعدادایی داشت 😑😑

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
اووووو 😲 صد رحمت به خواستگارای شما،خواستگارای من ممد دیش ماهواره و ابول پتانسیل و مجتبی سیچان بود،، ...

تورکی؟😂😂

مارا به سخت جانی خود این گمان نبود...🙃هله دان دان هله یه دانه یه دانه💛یارم نامهربان مال آبادانه آبادانه🌱
2728
2740
والا چی بگم،مامانم به خاله م میگه خجالت نمیکشی این حرفارو میزنی، میگه این پسر به دختر من پیام می‌داد ...

قبولش کن. نمیدونم چرا ولی ی حسی بهم میگه خیلی ب هم میاید. چند جلسه ملاقات داشته باشید. اگرم خواستی رد کنی بخاطر دختر خاله ت نباشه ی دلیل درست و حسابی داشته باش ک فردا شرمنده زندگی و دلت نشی. زندگیتو دست ی بچه نده.

دانشجوی پزشکیم، از قبل کنکور هم اینجا بودم، دانشجو بودن و اینجا عضو بودن باهم منافاتی نداره😁 هر وقت بتونم سر میزنم به اینجا چیزای خوبی ازش یاد گرفتم❤️ عاشق مرلین مونرو و گربه هام😍

یه خاطره دیگه ...

من با شوهرم دوست بودیم و منتظر بودیم شرایطمون اوکی بشه و ازدواج کنیم که

شوهر خواهرم دوستشو معرفی کرد و گفت خیلی پسر خوبیهو شرایطش عالیه و از این حرفا ...من گفتم نه الان درس دارم میخونمو اینا که بابام گفت اشکال نداره رد نکن ندیده و نشناخته منم گفتم نیاد تو خونه بریم بیرون ببینمش ...که شوهر خواهرم دست از سرم برداره 

خلاصه  با خواهرم و شوهرش رفتیم کافه تو یه مرکز خرید بزرگ پسره ام قرار بود بیاد تا همو اول بیرون ببینیم آقا تا پسره اومد من از اونور میخواستم فرار کنم با آرنج زدم به خواهرم گفتم من نمیخوامش دیگه خب بسه بریم حالا پسره هنوز نزدیک نشده بود سلام کنه حتی بنده خدا 

به خواهرم گفتم شوهرت چه فکری کرده این حتی قدش از من کوتاه تره (من قدم ۱۷۳) خیلی بهم برخورده بود قیافه اش بد نبود ولی اصلآ به دلم ننشست 

خواهرم گلت زشته دیگه برین حرف بزنین ما هم میریم یه گشتز میزنیم و میایم آقا تا رفتیم نشستیم شروع کردم اولش کلی چیزای گرون سفارش دادم تا حرصش در بیاد بعدم بهش گفتم من تیپم خیلی بازه و شغلمم خیلی با مرد سرو کار دارم 

زن مستقلیم و زیر بار زور نمیرم کار خونه بلد نیستم 

یه پا داشت یه پا دیگه قرض گرفت فرار کرد

به شوهر خواهرم گفت اودافظ 

منم کلی به ریش هردوشون خندیدم 

نمیدونم این داماد اولی های خانواده چرا رو باجناق حساسن و دوست دارن کمتر از خودشون باشن 🥴🤣

والا چی بگم،مامانم به خاله م میگه خجالت نمیکشی این حرفارو میزنی، میگه این پسر به دختر من پیام می‌داد ...

یه ذره بچه چه قد پروعه حالا پسره بهش محل میزاره یا این الکی خودشو جر میده .

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠

من 17 سالم که بود پسرعموم اومد خواستگاریم جواب منفی دادم بهش بعد مامان بزرگم به مامانم میگف اگر به حرفم گوش میکنی راضی بشید این وصلت سر بگیره تا روابط خانوادگی دو تا برادر با هم بهتر بشه 

مامانمم گفته بود دخترم سنش کمه و میخوام درس بخونه  قبول نمیکنم مامان بزرگمم میگف درسو خونه شوهرم میتونه بخونه     

از اون موقع به بعد پسرعمومم باهام سر لج افتاده  منو میبینه راهشو کج میکنه جواب سلامم نمیده زورش گرفته که چرا ردش کردم    

برای حاجت رواییم دعا کنید یه مشکل خیلی خیلی بزرگ برامون پیش اومده نذر امام حسین کردم به حق این روزای عزیز اگه حاجتم برآورده بشه نذرمو ادا کنم تروخدا به حق ۱۴ معصوم نفری ۱۴ صلوات به نیت رفع مشکل من بخونید التماس دعا ازتون دارم 🙏🙏
فازشون چیه اینا خدا میدونه😅

اره واقعا تازه خانمه اصلا ول کن مامانم نبود میگفت بیاین خونه خودمون بگونین شماره بدین تامامانم بااین ساده بودنش دست به سرش کردخخخخ من تومجردیم خیلی به خودم میرسیدم وخیلی صورتم قشنگ بود وصاف اما الان چون به خودم نمیرسم ودیگه عین قبل نمیگردم نمیپوشم صورتمم دلمرده شده 

2706