2737
2739

احساس میکنم تفننی شوهرم مواد مصرف میکنه اصلا مطمعن نیستم ولی دلم میگه .اوایل عقد وعروسی شب که میومد چشماش قرمز بود میگفتم چرا میگفت نمیدونم.بعد کارش طوری بود تا1شب سر کاربود واگه مصرف میکرده من متوجه نمیشدم .گاهی زنگ میزدمش تا 1ساعتی برنمیداشت.جدیدا ساعت کاریش کمترشده وگاهی میکه باید بار برسونم وفلان هرچی تواون ساعت زنگ میزنم برنمیداره ومیپیچونه اون شب اومدچشماش قرمز بود گفتم چیه گفت مال هواست وخیلی بحثمون شد امشب ازتوکیفش قطره چشمی پیدا کردم میگه چون گیر میدی خریدم بزنم اولش داشت پنهونش میکرد ولی دیدم.من باید چیکارکنم اگه مواد بکشه با دوتا بچه قسم میخوره نمیکشم ولی من چرا اصلا نمیتونم باورکنم بنظرتون چیکارکنم؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
گل چیه خیلی بده؟؟؟

آخه فقط قرمزی چشم ک نیست ..کم حوصله میشه میل جنسیش می‌ره بالا ..عصبی میشن..چشماشم قرمز میشن و یکم آبکی ..اینا واسه مصرف گله

من برای داشتن زندگی بهتر میجنگم
2738
آخه فقط قرمزی چشم ک نیست ..کم حوصله میشه میل جنسیش می‌ره بالا ..عصبی میشن..چشماشم قرمز میشن و یکم آب ...

همه ی اینا از اول زندگی داشته.قرمزی چشم وقتی استخر یا حمام هم میرفته دیدم چشماش کاسه خونه

ی تست بخر ولی قبلش نگو بهش غافلگیرش کن پیش خودت بگو ادرار کنه نبره توش آب بریزه اگه خواس دربره دیگه میکشه حتما

باردار نیستم تیکر کاهش وزنمه ،وزن شروع ۷۵،وزن ۶ ماه دیگه ۵۵
2706