2733
2739
غلط کرده باید الان بیاد باهم می‌سازیم🥴🥴😄

😂😂😂

خدا آن حس زیباست که در تاریکی صحرا، زمانیکی هراس مرگ میدزدد سکوتت رایکی مثل نسیم دشت آهسته میگوید،کنارت هستم ای تنها،دلت آرام میگیرد...😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میدونم گلم  اینجا که نمیشه بپرسم

اولا دمت گرم😍

منم جزوه های فال رو زنداداشم داره ولی حال نداشتم بخونم همه اش رو 

ولی جالبه در کل💃

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
میدونم گلم  اینجا که نمیشه بپرسم

کاش تو پول نمیگرفتی یه فال واسم می‌گرفتی😑کلا ۱۵۰دارم میخام برم نیدلینگ 😅حروم از قطره ای پول ...تا آمپول بیوتین بپنتین هم تو فکرشم ک پول ندارم ..ضد افتابم هم بد موقع تموم شده 😭اینا فعلا چیزاییه ک تو فکرشم😑

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️
میشه بگی مثلا برای شغل چقدره؟؟؟

200 عزیزم..  نتیجه اش هم صددرصده. خیلیا ازش نتیجه گرفتن سرش خیلی شلوغه 

هرکی امضای منو دید دعا کنه به عشقم برسم 😢😢😢😢🙏حاجتروا بشید انشاله🥺🙏
2740
اولا دمت گرم😍 منم جزوه های فال رو زنداداشم داره ولی حال نداشتم بخونم همه اش رو  ولی جالبه در ...

خیلی تمرکز میخواد 

خدا آن حس زیباست که در تاریکی صحرا، زمانیکی هراس مرگ میدزدد سکوتت رایکی مثل نسیم دشت آهسته میگوید،کنارت هستم ای تنها،دلت آرام میگیرد...😔
کاش تو پول نمیگرفتی یه فال واسم می‌گرفتی😑کلا ۱۵۰دارم میخام برم نیدلینگ 😅حروم از قطره ای پول ...تا ...

😂😂😂😂

آقا بیا پنجاه تومن دستی بدم بت

خیلی تمرکز میخواد 

خو کارت کشیدن که راحته من چند بار انجام دادم البته احساسی گرفتم برا دوستام 

ولی قهوه خیلی تمرکز میخواد 😐😜🤕

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
😂😂😂😂 آقا بیا پنجاه تومن دستی بدم بت

خدا خیرت بده 😂چیزای دیگ هم هست الان یادم نیست😑

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️
خو کارت کشیدن که راحته من چند بار انجام دادم البته احساسی گرفتم برا دوستام  ولی قهوه خیلی تمرک ...

اره ولی من چون ترکیبی میگیرم سخت میشه 

خدا خیرت بده 😂چیزای دیگ هم هست الان یادم نیست😑

😂😂😂