2737
2739
یک اینکه اون بنده خدا خودتی دو اینکه درسته وقت میزارن ..اما این روزا خیلی ها ساب میسازن ...اما اینقد ...

اول اینکه من دروغ تو ذاتم نیس جانم 😐من واسطه ایشون هستم 😐😐دوم اینکه بقیه به این خانوم چه ربطی داره.. بالاخره وقت میذاره برای ساب ساختن 😐😐سوما حالا تو فکر کن من کلاهبردار و هدفم تبلیغ و کلاهبرداری😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐خدا خودش میدونه که هدف من چیزی جزکمک کردن به اونایی که مشکل و گرفتاری دارن نیس.. همینکه خدا بدونه نیتم خیر هستش کافیه لازم نیس برای یکی مثل شما قسم بخورم 😐😑

هرکی امضای منو دید دعا کنه به عشقم برسم 😢😢😢😢🙏حاجتروا بشید انشاله🥺🙏
اول اینکه من دروغ تو ذاتم نیس جانم 😐من واسطه ایشون هستم 😐😐دوم اینکه بقیه به این خانوم چه ربطی دار ...

مثل من؟؟؟؟متوجع حرف زدنت باش عزیزم ...مشتری مداری تون هم ک نشون دادین ..این پولا خوردن ندارهه همون خدا بلده چجوری حق مظلوم رو بستانه

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثل من؟؟؟؟متوجع حرف زدنت باش عزیزم ...مشتری مداری تون هم ک نشون دادین ..این پولا خوردن ندارهه همون خ ...

حرف زدین جواب گرفتین.. 😐

هرکی امضای منو دید دعا کنه به عشقم برسم 😢😢😢😢🙏حاجتروا بشید انشاله🥺🙏
2728
حرف زدین جواب گرفتین.. 😐

برو بابا با اون سابات😑

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️