2733
2739
ببین دیگه حال ندارم حرف بزنم دوست دارم یکی فالم رو بگیره

خوب بگو تا بگیرم وا🙁

خدا آن حس زیباست که در تاریکی صحرا، زمانیکی هراس مرگ میدزدد سکوتت رایکی مثل نسیم دشت آهسته میگوید،کنارت هستم ای تنها،دلت آرام میگیرد...😔
د جاهای خوبش رو بگو

گل من من که فالگیر نیستم😐

اوج هنرم این بود قبلا ها بلد بودم فال احساسی میگرفتم برا دوستام فقط

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب بگو تا بگیرم وا🙁

من میگم چرا نظر آقای مد نظرم در مورد من چیه

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️
2728
من میگم چرا نظر آقای مد نظرم در مورد من چیه

اینطوری که تو تو امضات نوشتی درباره خودت احتمالا ببینه منصرف بشه🤕

خدا آن حس زیباست که در تاریکی صحرا، زمانیکی هراس مرگ میدزدد سکوتت رایکی مثل نسیم دشت آهسته میگوید،کنارت هستم ای تنها،دلت آرام میگیرد...😔
خانمی متوجه نشدم میشه برام توضیح بدی؟

عزیزم یه خانوم سید هس نفسش خیلی حق هس خیلیا ازش نتیجه دیدن.. ساب ساز هس

هرکی امضای منو دید دعا کنه به عشقم برسم 😢😢😢😢🙏حاجتروا بشید انشاله🥺🙏
[QUOTE=157064451]خوب بگو تا بگیرم وا🙁[/QUOTE  خوب پیش فالگیر که میری اون میگه من چی بگم

تا حالا فال گرفتی 🤔

2738
اینطوری که تو تو امضات نوشتی درباره خودت احتمالا ببینه منصرف بشه🤕

دیده منصرف شده رفته😂😂😂😂خدا شاهده بعد دیدنم خبری ازش نشد😂😂😂

وزن ۷۰»»»وزن هدف ۵۵»»صورت صاف ..اندام قشنگ ..مو های پریشان ..وکلی اتفاق خوب......یه رقص بی وقفه از شادی ..ینی میشه؟.....واسم انرژی مثبت بفرستین و دعای خوب کنید..........‌.....♥️یک کاربر رک🤨همین♥️
دیده منصرف شده رفته😂😂😂😂خدا شاهده بعد دیدنم خبری ازش نشد😂😂😂

والا خو ی ذره بخودت برس 

تو برس ب خودت 

اون بعدا ببینه برمیگرده

تا حالا فال گرفتی 🤔

خب گلم بعضیا نیت آدم و اسم و اسم مادر رو میپرسن بعد فال میگیرن

بعضی ها فقط اسم و اسم مادر رو میپرسن و فال رو میگن 

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم
والا خو ی ذره بخودت برس  تو برس ب خودت  اون بعدا ببینه برمیگرده

غلط کرده باید الان بیاد باهم می‌سازیم🥴🥴😄

خب گلم بعضیا نیت آدم و اسم و اسم مادر رو میپرسن بعد فال میگیرن بعضی ها فقط اسم و اسم مادر رو میپرسن ...

میدونم گلم 

اینجا که نمیشه بپرسم