2737
2739
عنوان

اختلال دوقطبی

113 بازدید | 5 پست

من فک میکنم اختلال دوقطبی دارم خیلیییی زود رنجم و بانامزدم همش دعوا میکنم از طرفی میدونید نامزدم خسیسه و یسری رفتارا داره نمیدونم واقعا حق با منه یا اختلال دوقطبی دارم مثلا امروز پس داییش اومد پیش من و گفت چرا با ما رفت و آمد نمیکنی چون قبلا باهم میرفتیم بیرون بعد تولد نامزدم بود و من ترجیح دادم تولد دوتایی و رمانتیک بگیرم و اون و دوست نامزدم رو نگفتم اینا هم یشب ساعت 2 شب زنگ زدن به نامزدم که اون موقع پیشش نباشم و براش تولد گرفتن و گفت من از قصد گفتم یه وقت تولد بگیریم که تو نباشی و من ناراحت شدم و به نامزدم گفتم باید رابطتت رو با اینا قطع کنی و بهش گفتم چه دلیلی داره من همیشه اینارو همه جا دعوت کنم یا با اینا بریم که نامزدم گفت خب تولد خونتون بود و نمیتونستی دعوت کنی گفتم نه دلم میخواست دوتایی باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دوقطبی فرق میکنه 

چند ماه افسرده ای چند ماه سرخوشی 

تو سرخوشی ممکنه طرف ولخرج بشه ببخشید از نظر جنسی بی بندوبار بشه و...

بعد یه اختلال دیگه ای هم هست به اسم مرزی اونم خیلی علائم مشترک داره با دوقطبی و خود دکترای متخصص سخت تشخیصش میدن

کار دوقطبی ها گاهی به شوک درمانی و بستری میکشه

تو دوقطبی نیستی 

همین یه ذره خلق و خوت عوض میشه که برای همه ادما میشه به خصوص خانوما به خاطر بالا پایین شدن هورمونا