2733
2739

مثلا من همسرم‌ خیلی کم‌پیش میات ولی اگه پیش‌بیات بره جایی تنها من تا چند روز درحال اخمم 

یا هر چند هفته یه بار قلیون بکشه من بازم غر میزنم اخم‌میکنم قهر میکنم 

یا حتی از کسی دعوت کنه بیات خونمون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره هر دومون این تایمارو داریم انرژی ک از جمعای دوستانون میگیریم برمیگرده ب زندگی مشترکمون

افرین خیلی خوبه که اینقدر مثبت اندیشی ولی من واقعا این شده نقطه ضعفم هم خودمو داغون کرده وهم همسرم

2728
منظورم اجازه میدین گاهی تنهایی بره تفریح یا کسی رو بیاره خونه برای مثلا بازی پلستیشن و....

مجردم ولی این کار و مخصوصا ورود غریبه به خونه رو اصلا دوست ندارم

تفریح تنهایی خیلی خیلی محدود و کم به نظرم خوبه

پیشاپیش بخاطر متن امضام عذر خواهم از کاربران محترم... جواب توهینتو نمیدم,کافیه توجه کنی سطح پایین فرهنگت مانع از هم صحبتی من باهات میشه و از طرفی اتلاف وقت هست که تمایلی بهش ندارم...در 99/9/9 دیگه هیچ تاپیک حس ششمی وجود نداره😑       تاپیک فال و حس ششم و از این خرافات گزارش میزنم... ...من کاملا انتقاد پذیر هستم اما<<  مزخرف >>پذیر نیستم!*** همه ی آدم ها وقتی آرام باشند,زشتی هایشان ته نشین میشود,     زلــــــــال دیده می شوند .       برای اینکه آدمی را بشناسید        ,    <<قــــــــبــــــــل از مــــــــصــــــرف خــــــــــــوب تـــــکـــــان دهــــیـــــد...>> 
منظورم اجازه میدین گاهی تنهایی بره تفریح یا کسی رو بیاره خونه برای مثلا بازی پلستیشن و....

تو خونه تا حالا نیاورده ولی فکر کنم رفته بیرون با دوستاش من حساسم متوجه نشدم

من بیرون اجازه میدم بره.ولی خوشم نمیاد کسبو بیاره خونمون.خودشم نمیاره چون اکثرامجردن

کسی منظورم دوستاش نیست 

مثلا پسر عموهای خودم که رابطه ش باهاشون خوبه ولی من زیاد رابطه ی خوبی باهاشون ندارم

افرین خیلی خوبه که اینقدر مثبت اندیشی ولی من واقعا این شده نقطه ضعفم هم خودمو داغون کرده وهم همسرم

باید اینو درک کنی ک همه ی انسانها غیر از ارتباط با همسر و خانواده نیاز ب ارتباط با دوست رو دارن

چون توی اون جمع کلی از خستگی ادم میره خوش میگذره دقایقی فارق از مشکلات میشه و ...

پس کنار بیا و سعی کن خودتم هرازگاهی بادوستات باشی

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
2740
مجردم ولی این کار و مخصوصا ورود غریبه به خونه رو اصلا دوست ندارم تفریح تنهایی خیلی خیلی محدود و کم ...

غریبه که اصلا نمیاره  خونه پسرعموهام منظورمه

تنهایی بیرون رفتنش مثلا بره خونه عموم هر چند وقت یه بار و قلیون بکشه که این شده نقطه ضعفم و اعصابمو میریزه به هم

باید اینو درک کنی ک همه ی انسانها غیر از ارتباط با همسر و خانواده نیاز ب ارتباط با دوست رو دارن چون ...

واقعا بعد گذشت ۹سال از زندگی مشترکمون هنوز نتونستم با این کنار بیام 

خیلی خسته شدم از این رفتارم 

همش بهم میگه جای منو تو توی خونه عوض شده 

میگه همیشه برای کارام برای هرچیزی که میخوام انجام بدم اعتراضات و اخمات ولم نمیکنه 

همسر وابسته میخواین چیکار واقعا؟🤔

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
نمیدونم دوست دارم  هرچند که الانم وابسته س ولی خب میخوام خییییییلی بشه  چرا میگی خوب نیس ...

من شخصیت مستقلی که مفاهمه و احترام متقابل و مواجهه ی عاطفی با یه زن و بلد باشه بیشتر می پسندم😊

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند

همسرم غریبه خونه نمیاره اماداداشاش یاخواهربرادرزاده هاش میان بیرونم خیلی کم میره بادوستاش چون تایم کاریش کمی زیاده خسته میشه امابنظرم بذارهمسرت کمی براخودش وقت داشته باشه اخم تخم نکن همه مانیازداریم به تفریح وقت گذروندن بادوستانمون

منم مثل شما بااین تفاوت که به من میرسه گوش شنوانداره برای دردودلام ولی برادوستاش چرا

الهی تاکرم تودرمیان است ناامیدی حرام ❌❌❌❌❌❌❌❌
2706