2733
2734
غریبه که اصلا نمیاره  خونه پسرعموهام منظورمه تنهایی بیرون رفتنش مثلا بره خونه عموم هر چند وقت ...

اسی خودتم قبول داری رفتارت اشتباهه وهمسرتم ناراحته  برای زندگیتم شده نقطه ضعفته اصلاح کن  ماهیو هرچی سفت تربگیری زودترسرمیخوره 

همسرم غریبه خونه نمیارم اماداداشاش یاخواهربرادرزاده هاش میان بیرونم خیلی کم میره بادویتاش چون تایم ک ...

منم دقیقا فقط فامیلای نزدیک اونم چند وقت یه بار

تایم کاریش زیاده بازم وقت نمی کنه بره بیرون ولی چند هفته یا شاید یه ماه یه بار میره خونه عموم که کفریم میکنه آخه میونم با اونا زیاد خوب نیسن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مثل شما بااین تفاوت که به من میرسه گوش شنوانداره برای دردودلام ولی برادوستاش چرا

نه شوهر من اینطوری نیست خیلی برام وقت می ذاره منم میخوام همش پیشم باشه یا باهم‌باشیم نمیدونم واقعا چرا اینطورم خیلی سخته خیلی عذاب میکشم 

2728

وابسته کردن همسر باعث میشه بعد مدتها ازمون دور شن..

جبران خیلیل میگه به هم عشق بورزید باهم برقصید بزارید فاصله میان بیا هم بودنتان باشید

من که خودم به این داشتن یه وقت های جدا از همسرم با دوستان نیاز دارم همسرم همچنین مرد باید مسولیت پذیر باشه تا وابسته

منم این موضوع برام مهمه

ولی کاملا برام جا افتادس که مرد نیاز داره با دوستاش وقت بگذرونه و تنها تفریح کنه

البته اینکه نه هردوستی و نه هر تفریحی

اگه حساب شده باشه من واقعا ناراحت نمیشم و خودمم تشویقش میکنم

منم این موضوع برام مهمه ولی کاملا برام جا افتادس که مرد نیاز داره با دوستاش وقت بگذرونه و تنها تفری ...

به نظرم باعث میشه احساس ازادی کنه و این تو روحیه و رفتار مرد خیلی تاثیر داره