2737
2734
عنوان

😭😭😭😭😭با شوهری که مثل زناس

| مشاهده متن کامل بحث + 858 بازدید | 66 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
قبول ندارم.

در صد خاله زنک بودن خانوما بیشتر از اقایونه اصلا همین چیزاس ک خانوما رو از اقایون متفاوت کرده مثلا اقایون اصلا حوصله اینکه بگن رفتیم خونه فلانی مثلا فرشش اینجوری بود یا اونجوری بودو ندارن گاها اصلا نمیبینن ک بخان راجع بهش حرف بزنن ولی خانوما میتونن ساعتها راجع ب این موضوع حرف بزنن. منظور این دوستمونم اینکه مثل خانوما خیلی ب جزییات توجه میکنه واکنش نشون میده البته اینم بگم استثنا هم وجود داره. هم در خانوما هم اقایون 

به خدا منظورم توهین به خانما نبود 😔

اره میدونم گلم 

بشین با شوهرت صحبت کن بگو سرت ب کار خود باشه اینقد تو زندگی بقیه کنکاش نکن مثل مرد رفتار کن ک من به همچین شوهر افتخار کنم 

2740
به خدا منظورم توهین به خانما نبود 😔

آخی خب خود تو هم خانومی دیگه عزیزم حرف ما دفاع از تو هم هست. این صفتا که شمردی گناهانی هستن که توی قرآن بهشون اشاره شده.بدون استثناء کردن زن یا مرد یعنی برای همه گناهه.

فَقُطِعَ دَابِرُ الْقَوْمِ الَّذِينَ ظَلَمُوا وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (سوره انعام/٤٥)🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر شوروی ریشه ی ظلم کمونیست ها رو از سر ما برداشتی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر منافق خطر حملات تروریستی رو از ما دور کردی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر صدام پوزه اون جلاد رو به خاک مالیدی. 🙏خدایا ما رو از ظلم آمریکا و تحریم و فشار حداکثری نجات بده 🙏به حرمت خون حاج قاسم که میدونم خیلی دوستش داری⁦❤️⁩... 🤲مرگ بر آمریکا🤲
2706